Wpis z mikrobloga

Proponuję reorganizację ligi. Zbyt dużo osób zrezygnowało lub nie jest w stanie rozegrać meczów. Jednak liga nie jest dobry system, choć miałem nadzieję, że ciekawa formuła zachęci do rozgrywania meczów... Jednak krótkie formy turniejowe są lepszym rozwiązaniem. Wołam #fifa14 i czekam na propozycje:)

@errt5 @hijackcutoff @kowalale @Ksiunc @Kwilos @Lawian @PingwinAstronom @qlimax3 @ryzu @soccerinho2 @yazir @ETplayer @najman @LoQtiN @rsky @pernikovy_tatko @Kozak_Lkr

#fifaliga
  • 18
@ziarna_dyni: rozlosuj może jeszcze jedną kolejkę, zobaczymy jak to wyjdzie. A jak nie wyjdzie to przynajmniej dowiemy się komu zależy na graniu a komu trzeba podziękować na przyszłość.
@ziarna_dyni: Zróbmy może tak. Zorganizuje się ligę (na przykładzie Ligi Mistrzów), w której rozlosujemy grupy (w zależności od ilości osób mogą być to grupy 3 lub 4 osobowe, ale w każdym przypadku przechodzi dalej tylko 2 osoby). Oczywiście każdy w grupie będzie miał do rozegrania po 2 mecze z każdym przeciwnikiem, w czasie 2 mecze na tydzień (kto nie zdąży rozegrać meczu, zgłasza organizatorom, w innym wypadku po zakończeniu tygodnia walkower).
@qlimax3: dobry pomysł tylko niech każdy wybierze może sobie po 1 drużynie która będzie brała udział w losowaniu a potem ewentualnie kto będzie chciał to może się wymienić zespołem