Wpis z mikrobloga

@SlodkiLeon: Nie da się oglądac 30-35 minut w kółko to samo, plaża w lesie, kapsle, złotówka, kawa w zapyziałym busie. Chłopina sympatyczny ale bez polotu zupełnie.
  • Odpowiedz
@SlodkiLeon: ja próbuję, ale idzie jak po grudzie, bo każdy odcinek jest taki sam do bólu - te same czynności, te same zdania, ta sama kolejność. Mimo wszystko ta nuda bywa dość relaksująca. xD Chłop się stara i jest sumienny, ale boi się być kreatywnym, a może brak mu pomysłów i działa asekuracyjnie.
  • Odpowiedz
@SlodkiLeon: obejrzałem kilka odcinków i chłop jest w porządku, ale trochę za mało dynamiki..

Chłop się stara i jest sumienny, ale boi się być kreatywnym, a może brak mu pomysłów i działa asekuracyjnie.


@ArchDelux: no facet ma już swoje lata, w tym wieku trudno jest wykrzesać z siebie co odcinek coś kreatywnego, do tego nie jest też z pokolenia youtubowego i też nie jest łatwo się w tym
  • Odpowiedz
@Emill: stąd mógłby dodać coś od siebie: jakieś pogadanki, opowieści (w komentarzach na początku kanału ludzie mu o tym pisali często, ale wolał się wycofać, bo chyba się wstydzi albo nie wierzy w siebie), jakiś plan wypraw i działań, jakieś urozmaicenia niewymagające nakładów finansowych czy uczenia się nowych technologii. Jednak, pomimo wieku, jakoś chciał i wszedł w ten świat Internetu i filmików. Nikt nie oczekuje wypraw do Albanii i latania
  • Odpowiedz
jakieś pogadanki, opowieści (w komentarzach na początku kanału ludzie mu o tym pisali często, ale wolał się wycofać, bo chyba się wstydzi albo nie wierzy w siebie)


@ArchDelux: ano tak, mógłby pójść w stylu takich dziadkowych opowieści - myślę, że to by chwyciło, ale on chyba nie z tych co to tak publicznie się otwierają.. ktoś się z tym rodzi albo nie.
  • Odpowiedz