Wpis z mikrobloga

@barber-barberski: A czego się innego spodziewać? Przy obecnej dzietności za 50 lat będzie 20 milionów Polaków. Albo posprowadzamy kolorowych, albo za 50 lat obecne Gen Z nie będzie miało emerytury xD A i te wszystkie mieszkania które teraz deweloperzy wpychają młodym nie będą wynajmowane ani sprzedawane, no bo komu? Więc nieruchy mogą się okazać #!$%@? zabezpieczeniem w takiej sytuacji.
@dsomgi00: Bije do tego ziomka, z którego niemcy są dumni i pieją z zachwytu nasz nasz urodził się w niemczech!!! Co prawda wychował się w Anglii ale urodził w Stuttgardzie. Zrobiłem krótki background check bardzo powieżchowny I co matka na emigracji puściła się z nigeryjczykiem bo MUSIAŁA, a potem wyjechała do Anglii zamieszkała na croydon. Niemcy jakieś prawo ziemi uprawiają?
@dsomgi00: Ogólnie to w pompie mam mieszkania bo nie jesteśmy jakimiś #!$%@? mistrzami świata, w niczym żeby pakować się w te nieruchy, spadną w końcu jak wszędzie tylko bardziej zadłużymy budżet. Ale rację muszę ci przyznać bez nierucha nie porucha lepiej się ruchać na mieszkaniu socjalnym z nigeryjczykiem niż na wynajmowanym pokoju w Warszawie, z Polakiem zakolakiem. Już nawet japonia dała sobie spokój z czystością rasową i etniczną. I ściągają 600
@mielonkazdzika: boomerzy to mniej więcej pokolenia urodzone do 1985 roku. 5 lat to trochę za szybko- raczej 15 lat. W każdym bądź razie ZUS już jest niewypłacalny i w 2023 roku z budżetu państwa musiało być dopłacone 100 miliardów złotych do zusu, żeby mógł wypłacać renty, emerytury, itp. Demografia jest coraz gorsza z roku na rok, społeczeństwo się starzeje, coraz mniej dzieci się rodzi, a osoby w wieku produkcyjnym migrują na
@Nowystaryziel: tak chodzi mi o oficjalne nazwy:

"pokolenie BB (często nazywana mianem baby boomers, boomers, bumerzy) - urodzeni w latach 1946-1964, pokolenie X - urodzeni w latach 1965-1980, pokolenie Y (milenialsi) - urodzeni w latach 1981-1996, pokolenie Z (Generacja Z lub gen Z) - urodzeni w latach 1995-2012"

Ale ogolnie wo widze sens w tym co piszesz.