Wpis z mikrobloga

#kononowicz dziesiątki spraw założonych. Setki spraw wygranych. Znajomości z najlepszymi prawnikami w Polsce...a nawet nie ogarnia co to ograniczenie wolności XDD Olo jak to czytasz to może ty najpierw sprawdź definicje słów których używasz bo ograniczenie wolności to nie odsiadka tylko prace społeczne. Pozbawienie wolności to odsiadka. Jak ty takich podstaw nie ogarniasz to wiadomo czemu nikt w tych sądach nie bierze twoich pism na poważnie.
Ivan_Sekal - #kononowicz dziesiątki spraw założonych. Setki spraw wygranych. Znajomoś...
  • 9
@PZt37: ja to w sumie nie wiem jak się składa pismo na ściganie z oskarżenia prywatnego ale to sprawa karna. Tam prace społeczne to najniższy wymiar kary bo sąd może dać np 3 miesiące po 30h miesięcznie i tyle. Chyba już mniej nie można dostać w sprawie karnej no chyba, że grzywne.
@Ivan_Sekal: znów cos tam usłyszałes, reszte sobie sam z głowy juz nie bedę nawet mówić na co chorej, bo wszyscy wiedzą dopowiedziales i dawaj- na wypok! Bo przeciez moje brednie i kompletne odklejenie muszą sobie łyknąć przyjaciele...
Gdybym nie wiedział, że Cie stac na więcej to moze bym i sie zaśmiał... ale po prostu przykro sie patrzy.
@dyzmund: umiesz używać logicznych argumentów czy tylko bełkot w alfabecie Downa?? Co sobie niby odpowiedziałem, że gość myśli, że ograniczenie wolności to odsiadka?? Przecież to słowa tego łba. Także nie płacz bo wstawiłem filmik :* ja wiem, że on myli pojęcia, kiedyś mylił niepoczytalność z nieobliczalności a teraz to ale to nie do mnie miej pretensje, że na wschodzie Polski ludzie nie znają definicji słów ¯\(ツ)/¯