Wpis z mikrobloga

No dobra. to jak to było? Skoro takie SENSACYJNE INFO wyciekają o ekspresie do kawy.

To skoro firma wystawia, to pewnie ma jakąś fakture na to? Tak czy nie?

No to z czyich brudnych pieniedzy ten ekspres zostal kupiony? z olgierdano? ktory od debili ma siano, bo ma dwie lewe ręce?

Proszę o więcej szczegółow.

A łukasz może pokaże nam co kupił za waszę pieniądze?

Najlepiej nie pytać

To uczciwy facet i zawsze ładnie ostrzyżony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wspierajmy go BLAGAM WAS

Kuchtyk nawet mu z bliska fujare oglądał jak sikał... Ludzie pomuście mu..

a @lofix bez majtek w mieszkaniu u łukasza skakał... Lofix to jest Wiking i ma dużą rękę : D

#kononowicz #olgierdanotv #patostreamy
  • 8
@pyczasty

Mięso = frustracja = hejt? POpaprańcy jedzą mięso co prowadzi do frustracji nad ich żałosnym życiem ;) A frustracja PrOwadzi do hejtu ;)
Frajerzy sPOd bramki z POwodu braku edukacji i wychowania sieją w internecie hejt bo tak jest im łatwiej ;) Nie są na tyle błysKOtliwi żeby POjąć że hejt to PrzestępstwO. Pielęgnują tylko w kółko swoją frustrację zamiast POmagać;)

Wege= zdrowie= POmoc. Młodocianym alKOholiKOm POlecam kudzu- naturalny środek zwalczania
@pyczasty jak firma wystawia to musi przy sprzedaży wystawić fakturę VAT i prawdopodobnie zapłacić ZUS - zależy czy sprzedaje coś wspisanego w majątek.
Z czyich pieniędzy? Tych zarobionych na menelu że stsrosielc
@pyczasty człowieku ja sam prowadzę działalność gospodarczą xD jak kupujesz coś na firmę i masz to w kosztach (jak na przykład ekspres) to jak chcesz to sprzedać to jedyne co możesz zrobić to sprzedać to na fakturę VAT.
Tak działa to w Polsce i wielu krajach.
Jakbyś chciał więcej informacji jak działa świat poza zasiłkiem dla bezrobotnych to nie bój się pytac
  • 0
@OrgStJones: wszystko zawarłem w moim poście na samej górzej, niepotrzebnie się zabulgotałeś. Panie biznesmen.

A takie uwagi, że ja jestem na zasiłku czy może lepiej bezrobotny są niezbyt rozsądne ale wiem, że was rajcują : )