Wpis z mikrobloga

Ja bym to jeszcze spuścił ale już jesteśmy niedaleko, jeszcze nie są w idealnym momencie
Jak ktoś chce to może long uderzyć,ale najważniejszy pułap to jeszcze nie jest teraz (dla mnie)
18219
Zebym tylko się na longa nie spóźnił, dla mnie jest ważny idealne wejście które jak dla mnie jeszcze nie jest teraz, za chwilę zobaczymy, mi brakuje dosłownie 2 milimetrów do czegoś i wtedy uderzam long
#gielda
  • 16
@Questorius:
kurde tak jak mówiłem spóźniłem się :)
Ale żeby nie było mówiłem że jak ktoś che to long :)
Był dobry moment ale nie idealny jak dla mnie i nie wszedłem
Obecnie jest ważna chwila niby chcą to wyciąnąć bo coś złapało opór ale mogą to spuścić i zrobić rgr,generalnie teraz jest bardzo ważna chwila bo mogą zrobić wszystko
Poluje dalej póki co bez pozycji
Będę pisał na bierząco
@Piks0n:
Siemanko widzisz jak dzisiaj mi jedzą z ręki dosłownie jakbym malował wykres :)
Dosłownie wypisz wymaluj :)
Teraz co prawda poświęciłem kilka bo nie weszło ale mówiłem że max 20 pkt, bo jak tego nie zrobią to jazda w dół i spadli kolejne 50 pkt :)
no spuszczają akcje indexy, albo je wykupują.
Słyszałeś teraz jak jpmorgan i blackrock dostały info o ostatnim wyniku cpi,żeby mogli zająć odpowiednie pozycje ?
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://www.bloomberg.com/news/articles/2024-04-09/jpmorgan-blackrock-among-bls-economist-s-cpi-super-users&ved=2ahUKEwjx0M7ck72FAxWzHRAIHWcUCg8QFnoECA8QAQ&usg=AOvVaw1fEKt7Xg4UbTS7h5AMxjGw
To wszystko jest szajka zorganizowana
@Piks0n:
Wszystko co się da,czytam wyniki kwartalne spółek jak wychodzi raport, poza tym myślę logicznie, czytam pomiędzy wierszami i nie słucham bzdur. Jedno wiem na pewno zapomnij o obniżkach stóp procentowych nie ma na to szans ( chyba ze ze złych powodów- recesja)
FED jak tylko o tym zaczął gadać to tylko pogorszył sytuacje gospodarczą w kraju bo ludzie ruszyli na zakupy, gospodarka sie zaczęła odradzać (fatalny czas na takie akcje)
  • 0
@bahanadala:
Później będę patrzył na wszystkie spółki tzn zrobię taką sobie analizę, najpóźniej jutro. I mogę napisać jak co widzę, póki co nie wygląda to ciekawie w sensie że raczej w dół, ale muszę to dokładnie przeanalizować.
Jeśli chodzi o ropę to wygląda bullish,nawet jak delikatnie spadnie od razu powinna zostać wyciągnięta, jak dla mnie to możliwość następnego przystanku to 95. Mi również ładnie weszła ostatnio popa podałem predykcje co do