Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Czy tylko ja mam wrażenie, że lektor ma widza, za debila z IQ 50? Wg niego, facet lubi samochody i siłownie i ma mięśnie, nie zna się na żadnych kobiecych sprawach. Jak jest mowa o czymś np. do makijażu to jąka się jak p.zda, że niby facetowi to nie przystoi znać takich rzeczy. I jeszcze myśli, że jakieś porozumienie osiąga z widzem, a jego komentarze są po prostu żałosne.

A jak wyśmiewa się z foliarskich tekstów uczestników to ja nie jestem pewna czy on sam w takie rzeczy nie wierzy.
  • 10
  • Odpowiedz
@Trisolarianin: ewidentnie trzyma stronę tego "damskiego boxera" wybiela go w każdym komentarzu. Nie mogę już patrzyć na tego przemądrzałego, zarozumiałego bociana ze skasowanym ryjem co sobie lubi z kobiety zrobić wycieraczkę. A najgorsze jest to że reszta domowników mu tego dzioba nie zamknie! udają że psychol jest "ok"
  • Odpowiedz
@yzzzi: Może dlatego, że lektor nie jest zakompleksionym hejterem mającym ból odwłoka jak ktoś robi co mu się podoba i ma gdzieś normy społeczne.
  • Odpowiedz
@BigShow: też tak lektora odbieram i nie rozumiem skąd wzieło się to że on ,,wybiela'' Ropucha,
przecież on ewidentnie sobie z niego kpi i ironizuje prawie wszystko co ten nygus robi czy gada,chwilami aż mam wrażenie że się na Ropucha zawziął ośmieszając go tak często
  • Odpowiedz
@Amikamamy: Akurat to rozumiem. Lektor często kpi z Bartolomeo, to prawda, a w ostatnim odcinku komentarze, co jest winą Ady były autentycznie zabawne.

Chodzi o to z tym wybielaniem, że gdy między nimi jest jakaś spina, to lektor nie określa się jasno po stronie Ady, ponieważ winny sytuacji jest przecież Bartek. Lektor także mówi o jakichś uczuciach, gdy my wiemy, że Bartek jest toksykiem, więc według krytyków nie powinno być mowy
  • Odpowiedz