Wpis z mikrobloga

@Lolek1011: ja osobiście go lubię za jego osobowość i wyjebkę w program (pytania na Pandorze to potwierdzają). Nie jest sztuczny, umie pośmieszkować np. 'podrywając' Szewczyka Oskara... Zachowuje się jakby był ze paczką znajomych na wakacjach

Jego celem pewnie nie jest wygranie tego programu, tylko pokazanie się w nim, żeby zdobyć większą rozpoznawalność i podbić sobie zasięgi jako trener personalny

Odnośnie pierdzenia, to nie wiem czemu różowe się tutaj czepiają (nie jesteś
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: mi osobiście nie przeszkadza jego puszczanie bąków, kto nigdy nie puścił niech pierwszy rzuci kamieniem. Tak samo jak jego teksty o braku wzwodu i inne wynurzenia. Szanuję go mocno za naturalność i bycie swojskim chłopem w tym programie, z potężnym dystansem i fajnym poczuciem humoru.
  • Odpowiedz
@Adriabba: co miał za tekst o braku wzwodu bo mnie pominęło xd generalnie też lubię gościa, fajnym kumplem by był, taki człowiek co umie kogoś podbudować swoim byciem, a nie jak niektórzy spychają w dół
  • Odpowiedz
@Lolek1011: jeden z niewielu z inteligencją emocjonalną i szacunkiem do innych. Tyle wystarczy. A poza tym rozbrajająca bezpośredniość, ale nie chamstwo. Co do pierdów to albo ma się zahamowania w tym temacie albo nie, też z resztą raczej zawsze jest to pokazane z ludzkiej strony a nie np złośliwej. Tak jak i do bezpośrednich tematów o s.ksie.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: ja go lubię za wyjebongo jakie ma na program. Jawnie ciśnie bekę z założeń programu i nie jest aferzystą. Jest na wakajkach za cudze i na nic nie ma ciśnienia
  • Odpowiedz
Odnośnie pierdzenia, to nie wiem czemu różowe się tutaj czepiają (nie jesteś pierwsza), przecież to jest normalne...


@KwasneMleko: no raczej ale nie w towarzystwie i to kobiety, z którą się jest na randce. Ludzie to nie jest spięta dupa tylko kultura osobista. Co tu tłumaczyć.
A Michał po dłuższym oglądaniu da się lubić.
Uważam też, że bekanie w towarzystwie również jest niekulturalne, ponieważ jest obrzydliwe. Jakby ktoś przy mnie tak się
  • Odpowiedz
@Lolek1011 Ja lubię półboga za jego kamienną twarz, teksty z dupy i rozbrajającą szczerość. Mam wrażenie, że jest osobą w jakims lekkim spektrum. I wogole wygląda jak człowiek kciuk, ma szyję równo z głową xd.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Jest naturalny, bywa zabawny, ma chyba największy dystans z dotychczasowych uczestników HP (on plus Wojtuś z S07, który niestety był krótko, ale jest jedynym uczestnikiem HP ever, którego po sezonie obserwuję na Instagramie). Do tego nienachalnie wspiera innych. Taki autentyczny i całkiem błyskotliwy typ. Pierdy ni ziebią mnie ni grzeją, ale wolę to niż narcystyczną bucerę Moto Moto, foliarskie odpały Wybrańca i Nowego. Oskar w sumie w programie też wzbudza
  • Odpowiedz