Wpis z mikrobloga

O, jak szanuję. Matecki na debacie o tzw. "aborcji" przyszedł z plakatem pokazującym dziecko w 10. tygodni ciąży, a do mikrofonu puszczał dźwięk bicia serca takiego dziecka.

A Interia wrzuca to na "jedynce" swojego portalu przedstawiając, jak by co najmniej do zabijania gejów nawoływał.

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-przyniosl-baner-zaklocal-posiedzenie-emocje-podczas-debaty-w,nId,7445015

Niby lewus, niby socjalista z Suwerennej Polski. Szacunek, panie pośle!

#polska #4konserwy #sejm #bekazlewactwa #bekazpodludzi #ciekawostki #polityka
Kapitalista777 - O, jak szanuję. Matecki na debacie o tzw. "aborcji" przyszedł z plak...

źródło: temp_file5628337572521554169

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • 0
@Lambo994 Ale zdajesz sobie sprawę, jaka jest JEDYNA Instytucja w Polsce zdolna zgodnie z prawem oceniać obsadę TK czy nie za bardzo? XD

Każdy sędzia został legalnie zaproponowany przez Sejm i legalnie mianowany przez prezydenta.

Brak nominacji na sędziego dla 3 sędziów to typowe zagranie z szarej strefy prawa, ale żadne jego złamanie.

Poza tym zdajesz sobie sprawę, kto rozpoczął hucpę z TK wybierając nadmiarowych sędziów czy też nie bardzo?

EDIT:

Zapomniałem
  • Odpowiedz
Poza tym zdajesz sobie sprawę, kto rozpoczął hucpę z TK wybierając nadmiarowych sędziów czy też nie bardzo?


@Kapitalista777: Zdaję sobie sprawę, że PO i PSL niepoprawnie wybrały 3 sędziów. Natomiast to co potem zrobił PiS to już było podbicie złamania prawa przez PO tylko w 10 razy mocniejszej wersji. Czy ty zdajesz sobie sprawę, że najważniejsza instytucja orzekająca o zgodności wszelkich ustaw z Konstytucją została podporządkowana szeregowemu posłowi, a prezes TK
  • Odpowiedz
  • 0
@Lambo994 W jaki sposób została "podporządkowana szeregowemu posłowi"?

Bo ja pamiętam, kiedy TK był wprost podporządkowana Tuskowi, i w roku wyborczym orzekł, że można okraść Polaków że 160 mld realnych pieniędzy z OFE, byle tylko nie trafił za nadmierne zadłużenie pod trybunał stanu.

Pokaż mi CHOĆ JEDEN wyrok obecnego TK, który byłby tak wiernopoddańczy obecnemu rządowi, jak TK Rzeplińskiemu nawilżył Tuskowi i zubożył Polaków.

Jednak nie wiesz tego nawet, bo oficerowie polityczni
  • Odpowiedz