Wpis z mikrobloga

#okulary #okulista #pytanie #kiciochpyta

wie ktos moze jaki jest +/- koszt wyrobienia i zamontowania nowych szkielek w okularach, nie chce w sumie zmieniac oprawek. a prwie wszedzie chca zebys kupil wszystko. wiem ze w visonexpress mozna kupic same szkla. ale tam tez musze sie najpierw na wizyte umowic bo na stronie nic nie ma
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@TakiSeLogin w visionie od jakiegoś czasu nie opłaca się wstawiać samych szkieł. Ceny oderwane od rzeczywistości. Jest za to rabat 30% na szkła jeśli zamówi się u nich także oprawki.
  • Odpowiedz
@TakiSeLogin w każdym salonie Ci wyrobią nowe szkoła i zamontują ale bez badania świeżego się raczej nie obejdzie. Ostatnio różowa wymieniała w starych okularach przy okazji wyrabiania nowych to płaciła za szkła 800zl i w tej cenie już była też wymiana. A tak to cena zależy od Twojej wady i tego jakie szkła i filtry wybierzesz. Polecam też bardziej takie normalne salony niz sieciówkę. Za każdym razem jak sprawdzałem to w sieciówce
  • Odpowiedz
@TakiSeLogin no to już dużo od szkieł zależy moje szkła w najtańszej wersji były za 600, a najdroższej 1100. Czasem jest, ze jak w jednym salonie robisz badanie i później szkła to jest zniżka. Spoko oprawki są już po 300-400zl.
  • Odpowiedz