Wpis z mikrobloga

Miraski z racji że #!$%@? mi moje piękne autko spod samego domu jestem zmuszony poszukać czegoś nowego. Miałem hondę Hrv 2015 rok 1.5 vtec 131km i auto było super ale policja mnie nastraszyła że japonce kradną najbardziej w Warszawie ( choć według rankingów wyszukiwanych w necie Honda nie figuruje nawet w top10 kradzionych aut). Szukam suva/crossovera do 75k zł . W furze będę jeździł ja z żoną + pies xD. Miasto + raz w roku jakiś trip w dłuższą trasę po europie. Nie znam się kompletnie na autach więc proszę o wyrozumiałość xD #samochody #motoryzacja
  • 9
  • Odpowiedz
@Sieniu: Uff, czyli dalej kradną tylko frajerom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozmawiałem na targach w Poznaniu z gośćmi od montowania gps w aucie. Powiedzieli mi że ten ich gps sam w sobie nie ma funkcji antykradzieżowej. Może się przydać jeśli auto jest odstawiane do ostygnięcia, ale jeśli jest zamontowany w drogim aucie to od razu jest rozbierany w dziupli pod ochroną zagłuszaczy sygnału.

Tylko zabezpieczenie/immobiliser na szynę
  • Odpowiedz
  • 0
@cwlmod obok próbowali się dobrać do toyoty corolli 2023r ale musieli się odbić od zabezpieczeń. Dzięki za info z tym immobilizerem! :)
  • Odpowiedz