Wpis z mikrobloga

Mireczki Kochane uratowaliście w wielu sytuacjach, poradziliście wielokrotnie jak i dowiedziałem się na tym portalu wielu ciekawych rzeczy.
Wiem, że wielu Polaków kupowało mieszkania w Gruzji, apartamenty, cokolwiek. Potrzebuje się dowiedzieć na temat mieszkania w tym kraju, wiadomo interesuje mnie Batumi, w alternatywie do Polski chciałbym kupić tam mieszkanie i sobie mieszkać część roku. Jestem marynarzem więc, chciałbym to podzielić 6/6 msc bądź 2/2, nie ważne zreszta. Chciałbym się dowiedzieć conieco na temat kosztów miesięcznych za opłaty, czy jest możliwość kupna tego mieszkania po przez kredyt i jak wam ogólnie się mieszka.
Mogą być też alternatywnie inne kraje niż Gruzja, warunek jest taki, żeby było ładnie, woda blisko, może to byc kraj 3 świata byle z prawem własności i fajnie jak by byla zdekryminalizowana chociaż marihuana medyczna. #gruzja #zagranica #polonia #albania #bulgaria #mieszkanie
  • 9
  • Odpowiedz
A byłeś w Batumi? Pierwsze to raczej zobacz turystycznie, czy w ogóle ten klimat Ci odpowiada. Mieszkam w Gruzji, ale w Batumi byłem tylko turystycznie. Dobrze mi się tu żyje. Ceny za rachunki są znacznie niższe, jak chodzi o inne rzeczy jest różnie, ale sumarycznie taniej niż w Polsce.
  • Odpowiedz
  • 1
@macmat55: Nie byłem dopiero się wybieram ale najpierw chciałbym zrobić mały research, czy mnie na to będzie stać, bo sobie coś wymarzyć to jedno a zrobić 2+2 i policzyć czy to jednak 4 to drugie :D Wybieram się po następnym kontrakcie, wiem może się wszystko zmienić ale lubię mieć rozeznanie zanim za cos się zabiorę.
@saviola7 Wybacz totalnie poleciałem, chodziło mi o podzielenie roku życia 6/6 lub 2/2 a więc podział
  • Odpowiedz
@dwarfguard: ciepły okres w Batumi to tak jak u nas właściwie, no może maj-wrzesien, a klimat nie jest za przyjemny, gorąco o wilgotno. Najlepoiej właśnie pojedź na 1-2 tygodnie i zobacz sam ;)
  • Odpowiedz
@pamareum być w samej Gruzji nie byłem ale rozglądałem się w Internecie to jest różnie i zależy od tego czy chcesz nowy apart czy z rynku wtórnego. Jednak ja trochę zmienilem destynacje i rozgladam się za aparatem w Tajlandii
  • Odpowiedz