Wpis z mikrobloga

Mój lekarz poz poszedł na emeryturę. Wspaniały to był doktor, nie zapomnę go nigdy. Jeden z niewielu dobrych lekarzy, na których trafiłam na NFZ.

Poszłam do innego lekarza. Przyjął mnie tak, jakby mnie tam w ogóle nie było i obsługiwał powietrze, a w pracy był za karę. Bez słowa dał mi skierowanie na takie same badania jakie zrobiłam przed weekendem, jakby same badania miały rozwiązywać problem.
Zapytałam o niski poziom jednego z wyników, gdzie był przy dolnej granicy normy, co wg wielu źródeł jest już nieakceptowalnym poziomem, mimo że mieści się w widełkach. Odpowiedział, że póki jest w normie to nie rusza tego.
No tak, dopiero jak będę w stanie gdzie będę czuła się jak ludzki śmieć, to dopiero wtedy podejmie kroki xD
A tyle się mówi o profilaktyce i regularnym badaniu się, żeby w porę wykryć choroby zanim będzie za późno, no #!$%@?, chyba nie w Polsce, bo póki się nie słaniasz na nogach, to ci nie pomogą, a i to jest wątpliwe xD

Poboczna historia:
Parę lat temu moja mama dostała pilne skierowanie do szpitala z podejrzeniem białaczki. Dwa razy w szpitalu została odesłana z kwitkiem, bo:
a) nie było miejsc
b) wyniki nie są tragiczne i jeszcze pani żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Co miesiąc płacę niemałe pieniądze na ZUS, tylko po to by wydać drugie tyle na wizyty prywatne, bo terminy i jakość wizyt na NFZ, to jest pier*olone nieporozumienie i czuję się jakbym była ofiarą jakiegoś scamu.

#nfz #zalesie #znowuwtejpolsce
Sijabka - Mój lekarz poz poszedł na emeryturę. Wspaniały to był doktor, nie zapomnę g...

źródło: stonoga-polska

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Sijabka: nfz to #!$%@? i jedyne leczenie jest prywatne, po zlamaniu nogi fizjoterapie musiałem mieć prywatnie, a rezonans mnie nie stać na nfz dopiero za 3 miesiące jak już będzie po wszystki, lekarz nfz podotykał trochę kolana powiedział że jest okej mimo że ledwo chodzę i taki #!$%@? lecz sie sam
  • Odpowiedz
@Sijabka: chciałbym tylko żeby państwo pilnowało cen i zasad a nie się #!$%@?ło wiecznie dziurawym sitem, a jeszcze ci będą mówić że to wszystko za darmo śmiechu warte
  • Odpowiedz