Wpis z mikrobloga

Czołem, szukam opinii na temat życia na #bronowice, a konkretnie w rejonie tego dużego osiedla na ul. Stańczyka. Rozważam zakup mieszkania w tej okolicy, a do tej pory wynajmowałem na: Czyżyny/Dąbie i Zabłociu. Moja sytuacja: brak dzieci, wyjścia na miasto średnio 1x w tygodniu.

Czy ktoś z was mieszka w tym rejonie i może się podzielić plusami i minusami? Jeśli jakieś insiderskie newsy, to można na priv. Z góry dzięki :) #krakow
  • 7
@urbi727: Bronowice - lux, a co do Stańczyka to ludzie mówią na to Polski Hong Kong.:D

Ale ogólnie to tak jak piszą przedmówcy komunikacyjnie spoczko (chociaż osiedle jest po środku dwóch przystanków), jest biedra i dużo innych żabek/etc. do tego usługówki i siłka.

Nie wiem jak kwestia parkingu ale jak tam chodzą to słabo to wygląda (czyli tak jak w całym mieście).
@urbi727 nie podoba mi się to osiedle bo przesadzili z ilością bloków i jest kiepsko się z niego wydostać, ale ogólnie spoko miejsce. No i to się kupowało po 7 czy max 10k a nie za to co wołają xD
@urbi727: Mieszkałem na Stańczyka w 2015 jeszcze przed tą finalną rozbudową i to było najgorsze miejsce w Krakowie w jakim miałem okazje przebywać. Typowe wady dzisiejszej deweloperki jak widok na sąsiada, betonoza, wcale tak blisko na ten przystanek nie jest bo trzeba te 7-10 min iść, miejsc parkingowych też tak sobie.