Wpis z mikrobloga

#famemma #budda Cześć i czołem kłaniam się po same nogi z tej strony wujo Budda, spędziliśmy miliony godzin w laboratorium nad recepturą tego czarnego CLASSIC'a i pamiętajcie aby pić go schłodzonego, wrzućcie go do lodówki na godzinkę, musicie pić schłodzony, bo spędziliśmy pół roku nad recepturą i te DOZY muszą być schłodzone zanim się takiego napijecie. Wiem że niektórzy z Was już mają DOZY to musicie go spróbować jak będzie zimny, taki wiecie, schłodzony.

NIE MA OPCJI, że on sam do tego wszystkiego doszedł, on jest po prostu za głupi na to. Jak on w salonie gdzie kupował Bugatti potrafił powiedzieć "Ale jest #!$%@?" i ten jego flex że kupuje auto za parę milionów i ubrany jest w bluzę dresową i klapki, no #!$%@?, śmieszne to było za pierwszym razem, ale teraz to żenada. Czekam na jego upadek na YouTube, chociaż w dzisiejszych czasach nawet jakby kogoś zabił na pasach, to po miesiącu wróciłby do Internetu a zjeby by pisały że on nie chcioł i dał 100k na dom dziecka przecież.
  • 4
@maxer033: Przecież tutaj nie ma co wymyślać. Schemat jest prosty, skupił wokół siebie społeczność za pieniądze Mariusza Olejnika. Później się posprzeczali bo każdy miał inne pomysły, więc się rozstali. Już wtedy Budda wiedział, że kasa jest w loteriach wiec olał sponsora. Gdyby nie miał pewności, że zarobi na loteriach to by ze sponsorem się nie rozstawał. Mariusz dawał bardzo dużo materiału na kontent ze względu na swoją pozycje finansową. Nakręcił dzieci
@awful2: Błędnie zakładasz, że spożywka i alkohol oferują największe zyski a energole są dla głąbów i to grosze.
Spożywką i alkohole oferują legalny zarobek i wymagają intensywnej pracy nad promowaniem marki.
Sytuacja związana z energetykami jest nieco inna, bo branża napoi energetycznych w Polsce to świetna maszynka do kręcenia VATu i prania pieniędzy. Można zarobić szybciej i więcej w nielegalny sposób.
Nie wymaga to zaplecza logistycznego, zespołu wykwalifikowanych pracowników. Można ograniczyć
@cyberlichwiarz: ale ja nie napisałem, że na tym nie można zarobić. Patrząc na klientów żabki uważam, że to lepiej ze sprzedających się produktów. Po prostu napisałem, że to nie jest nic nowego i oryginalnego.