Wpis z mikrobloga

#bog #wiaraniewiara

A ja cos wiem, ale nie wiem, czy moge mowic, ale powiem:

1. Ostatnio - kilka dni temu - widzialem szwagra, jak wyjezdzal ze stacji, ale on mnie nie widzial (to wazne), wtem: widze, jak taka ma mine zamyslona, posepna, jakby moze nie bardzo zly, ale taki ponury, mysle: oho, to ja juz wiem, co sie odpier*ala - nagle mnie zobaczyl (zorientowal sie, ze jestem w aucie blisko) i od razu: usmiech na cala twarz, hi hi, ha ha - oho... ja swoje wiem, mysle sobie...

2. Dawno (nie wiem, pol roku temu, moze kilka m-cy) moj tata idzie niby po cos do jadalni w domu rodzicow w Wieluniu - wchodzi tam, wtem: blysk swiatla, a za srednia chwile widze wraca - mina jakas smutna jakby, ale bardziej taki zamyslony, wtem mysle: oho, mial odwiedziny, tylko ciekawe, czy telepatycznie rozmawial, czy moj tata umie takie rzecy, hmmm - dziwne.

He he he he he :) Musicie bardziej uwazac i bardziej sie starac, moski moje kochane, kocham Was, macie buzi :* :*

Sebastian
  • 4
@Stan_Przedzawalowy: He he he, dziekuje za cieple slowa, ale wlasnie jest coraz lepiej. Wczoraj bylem pod lasem w nocy, normalnie tam juz z lasu slyszalem takie ciekawe i ciekawskie tez wobec mnie szepty i jakby jakies isototy rozmawialy.

Ja jestem Panem tej Ziemi, Amen! Amen! Amen!