Wpis z mikrobloga

ruskie kompromitacje nie maja konca, ochotniczy legion rosjan laduje sobie blackhawkiem w obwodzie bielgorodzkim, co prawda z drugiej czesci filmiku (ucieta) wynika ze ci zolnierze zgineli, ale chodzi mi o sam fakt

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - ruskie kompromitacje nie maja konca, ochotniczy legion rosjan laduje sobie...
  • 16
  • Odpowiedz
@robertkk: Podlecenie helikopterem nisko nad ziemią w szarej strefie na odcinku gdzie nie ma aktywnych walk aby wyrzucić żołnierzy którzy i tak zginęli. Sukcesy godne tiktokowych jednostek które jedyne sukcesy jakie mają to w mediach społecznościowych ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Podlecenie helikopterem nisko nad ziemią w szarej strefie na odcinku gdzie nie ma aktywnych walk aby wyrzucić żołnierzy którzy i tak zginęli. Sukcesy godne tiktokowych jednostek które jedyne sukcesy jakie mają to w mediach społecznościowych ¯\(ツ)/¯


@Dizel_AHTUNG: Takich ekspertów nam tu potrzeba. Nie wiedziałem że na wypoku są piloci amerykańskich śmigłowców z doświadczeniem w walkach. Ale jak widać się myliłem. Dużo plusów, też dorzucę od siebie bo nie przestaje mnie to
  • Odpowiedz
@Stay12: Nie ma żadnych materiałów ze zniszczony black hawk, jest tylko z jakimś mi-24 i tyle. Nie ma żadnych dowodów że wszystkich zabili bo nikt nie wie ile osób uczestniczyło w tych wycieczkach do Bielogrodu. Trzymajmy się faktów i nie naginajmy rzeczywistości ;)
  • Odpowiedz
@robertkk: Żadnego black hawka nie zestrzelili, jedyne co im się udało to mi-24(jest video). Gdyby zestrzelili black hawka to by cały internet był zawalony propagandowymi fotkami wraku.
  • Odpowiedz
@koala667: A widzisz to może mi-24 był mogłem pomylić nie mam aż takiej dobrej pamięci .
RUS dobrze wiedziała o akcji już niektóre jednostki zlikwidowało na terenie UKR .
  • Odpowiedz
@Stay12: Tego nie wiem ale wiem(są nagrania) że duża cześc wiosek na terenie rosji została praktycznie całkiem zniszona.......to jakiś plus i dobry boost pod względem propagandowym ;)
  • Odpowiedz
@Stay12: Mnie to trochę przeraża, lata treningów, ćwiczeń i wiedzy na temat posługiwania się bronią, taktyki itp, no i nadchodzi ten dzień, idziesz pierwszy raz na akcję i giniesz ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Pabick

@Stay12: Mnie to trochę przeraża, lata treningów, ćwiczeń i wiedzy na temat posługiwania się bronią, taktyki itp, no i nadchodzi ten dzień, idziesz pierwszy raz na akcję i giniesz ¯\(ツ)/¯


Nie Ciebie pierwszego, czytałem kiedyś wspomnienia amerykańskiego żołnierza z walk o Monte Cassino, wtedy właśnie jego oddział pierwszy raz brał udział w walkach.

Szła przed nim grupa żołnierzy, z których jeden nadepnął na minę, detonacja niejako "zaalarmowała" ukryty i wcześniej
  • Odpowiedz