Wpis z mikrobloga

#kononowicz ach, piękny dzień:
-cieplutko
-w pracy luz
-zdrowa pompa na siłce
-dobre jedzonko
-piotr wsw podniósł rękę na ogrzycę siewierską alkoholiczkę i wariatkę

Ja wiem że już wykasował live, psychopatka dalej ma na niego wpływ, ale sam fakt że ją #!$%@?ł oznacza że coraz mniejszy a nasz zcatfishowany catfish w końcu zrozumie kim jest jego wnuczkokochanka.

Live
https://youtu.be/pJ87ox9mSgY?feature=shared
  • 8
@MilyMichas: zobaczymy. Zwróć uwagę, że on się mocno odpalił ale tylko z powodu zgłoszenia kanału Olo przez lambadziare. Nie #!$%@?ł się tak naprawdę za wojenki, za manipulacje, za lecenie w #!$%@?. Po prostu uraziło to jego wyimaginowane zasady ale mimo wszystko kilka razy powtórzył, że się od niej nie odcina. Żeby do tego doszło musiałaby się ona też #!$%@? na niego i nie kasować strikea a i w takim przypadku średnio
  • 0
@Bigticket ja nie twierdzę że to się stanie w tej konkretnej sytuacji, ale myślę że ona będzie rzutowała na przyszłe, uważa że za pewien czas będziemy świadkami kolejnych pęknięć w relacjach Właścicielka Suma-Sum
@MilyMichas: mi jej relacje z sumem bardzo przypominają początkowe relacje rudy-szczudlak/rudy-konon. Już poczuła się tam pewnie i na bank nie odpuści wąsacza. Prędzej będzie uległa wobec niego, żeby tylko mieć tam władzę. Sum całkiem niedawno mówił, że chciał sobie wąsy przyciąć, ale mu zabroniła. Ktos w komentarzach trafnie zauważył, że sum powoli staje sie marionetką jak konon :D
  • 4
@gagarin_kosmonauta on już jest marionetką i zabawką siewierskiej która staje na głowie by odizolować suma od całego otoczenia niczym sekta, by był tylko jej, ale problem jest taki że ona nie jest w stanie tego wykonać do końca bo
1.on pracuje
2.brat ciągle o niego walczy
3.sum nie jest uzależniony od mleka czy alkoholu jak konon
4.catfish jakąś tam dumę ma, dziwną i głupkowatą ale ma
5.ogrzyca ewidentnie jest egocentryczką, nie będzie
@MilyMichas: wydaje mi się, że od alkohola to jednak jest uzależniony. Widać to było dawniej, kiedy tylko zjeżdżał pod blok z trasy to pierwsze co, kierunek CPN i chlanie. Nawet nie szedł do domu sie przebrać/umyć/zjeść. I co najlepsze ona mu zabrania tego picia. Chociaż z marnym skutkiem, bo on i tak wali. Czasami go odetnie to i odpala się w nocy zalany w trzy dupy. Nie bez powodu w busie
@MilyMichas: z tym, że to nadszarpnie jakoś ich chorą relacje możesz mieć rację. Czy tak naprawdę dużo to zmieni ciężko przewidzieć na ten moment.

@gagarin_kosmonauta on jest marionetką od bardzo dawna. Wybrał jakaś wiesniare z dupy zamiast brata, jaki by on nie był to przecież obu chlopeckom nic nie "brakuje". Kilka miesięcy temu robiłem ankietę na tagu kto bardziej dał się zmanipulować metodą na kuciape i wygrał wąsaty szofer warzyw. A