Wpis z mikrobloga

Miałem okazje przejechać się w weekend w długą trasę po Polsce z mapami Apple i więcej nie wrócę do GM. Tak idealnego podawania pasa ruchu, w idealnym momencie, z idealnym pokazaniem mapy na carplay nie widziałem jeszcze nigdy. Tak samo w mieście, brak sztywnych komunikatów typu "skręć za 200 metrów w lewo" robiło robotę. Miałem jeszcze przez chwile wbudowane w auto tomtom, ale to jakoś całkowicie mi już nie podeszło.
#apple #infozdupy
  • 5
  • Odpowiedz
@Aurezaliusz: Raz tylko robiłem podejście w dużym mieście i tam gdzie gm robiło robotę tam Apple niestety się gubił. Nie wiem jak teraz Apple podchodzi do aktualizacji europejskich dróg ale kilka lat temu potrafiłem jechać rzeką i od tego czasu trochę mam strach używać tych map
  • Odpowiedz
  • 1
@jfrost: Powinno, ale mimo wszystko komunikat "omiń te światła i na kolejnych skręć w lewo" jest o milion razy lepszy niż "za sto metrów skręć w lewo" :) @Bogdan_Srom chyba im się poprawiło, ogólnie dużo energii wkładają w te mapy u nas teraz, patrząc chociażby przez to, że objechali naprawdę spory kawałek Polski ze Street View. Teraz czekam na pojawienie się pasów ruchu jak w Londynie czy Nowym Jorku z dokładnym
  • Odpowiedz
@Aurezaliusz: Zgadza się, chodziło mi o samą jakość i "robotyczność" tego głosu. Co do całej reszty też jestem pozytywnie zaskoczony i coraz częściej wybieram Apple Maps do nawigacji.
  • Odpowiedz