Wpis z mikrobloga

  • 4
@d4wid dumny jesteś że na cuckolda glosowales?


@Towarzysz_Pawulon: do budy bezbecki konfiarzu. #!$%@? jeszcze wstawaisz jakieś memy na poziomie boomerów z grupek na fb.
Dzisiaj chyba dzień wolny w Choroszczy macie.

Przypomnę, że jesteś tak niedorozwinięty, że pisałeś wcześniej jak to kacapy nie mają wpływu na politykę, a jak ci wysłałem źródło jak w 2016 zhakowali dostęp do wyborów to mi odpisałeś, że jestem fajnokremlakiem.
Szkoda już czasu na takie pszychalsty
d4wid - >@d4wid dumny jesteś że na cuckolda glosowales?

@Towarzysz_Pawulon: do budy ...

źródło: 73ba98fd92e371c1df186894b020e04bb3cb16f5214ba80758c0495c4fdc43d8

Pobierz
  • Odpowiedz
@d4wid mnie dziwi, że Białek nic z tym nie robi. Każdy normalny zachodni portal banuje takie psycho-prawactwo szerzące nienawiść, rasizm czy ksenofobię.

A tutaj to się rozrasta jak nowotwór i pomimo drastycznego spadku aktywności użytkowników to nadal udają, że wszystko jest okej i nic nie zmieniają. Jak tak dalej pójdzie to naprawdę wstyd będzie odpalic aplikacje wykopu w miejscu publicznym.
  • Odpowiedz
Przypomnę, że jesteś tak niedorozwinięty, że pisałeś wcześniej jak to kacapy nie mają wpływu na politykę, a jak ci wysłałem źródło jak w 2016 zhakowali dostęp do wyborów to mi odpisałeś, że jestem fajnokremlakiem.


@d4wid: To Pawulon był ? Ja się wczoraj z nim wykłucałem o te wpływy rosyjskie, ale wysiadłem jak mi napisał, że Putin lepiej zarządza krajem niż demokraci, a w Rosji jest ogółem lepiej, brak meneli i grafiti
  • Odpowiedz