Wpis z mikrobloga

Muminy kupiły piec od spoconego, Magda mówi że daje depozyt 500$ więc nie wiem na jakiej to zasadzie, może chodzi o przetestowanie albo ona jak zwykle nie rozumie słów których używa.
Ktoś w komentarzu napisał że piec kosztował 1700$ a oni na gniocie dali 500 więc pewnie na raty mu spłacają.
Waleń za to odkupił od Spoconego kapslownicę, ale już nie mówił o cenie, śmiesznie na gniocie Krzycha próbował ją użyć swoją drogą.
No i wygląda na to że Spocony się gdzieś przeprowadza ale nic konkretnie nie mówił, tyle że się pakują powoli.
#raportzpanstwasrodka
  • 13
  • Odpowiedz
Tak mówił na live wczoraj, że ona słyszy tam duchy i się boi.. 😄 Na moje uciekają, a każdy powód jest dobry, byle nie prawda..
  • Odpowiedz
@dizel81: mowil ze coraz bardziej podoba mu sie Jutube i mysli bardziej pojsc w ta strone. Myslal o powrocie do Pna Pe ale jeszcze nie jest w stanie utrzymac sie tam tylko z krecenia gniotow. Na razie na pewno wyprowadza sie z tej nory w ktorej obecnie siedzi w inne miejsce w Siem Reap i bedzie walczyl o depozyt bo za duzo juz tam zainwestowal. Co do Muminow to tam jest
  • Odpowiedz
  • 5
@Nightshift_: Ten Krzychu to chyba niespełna rozumu jeśli myśli że będzie do końca życia żył z jutuby, albo jeśli myśli że się rozwinie na jutubie, jak to jest tak niski poziom że nie wiem, na razie to jakoś mu idzie bo jest świeży, ale za chwilę ludziom się znudzi, zresztą w ogóle się dziwię że ktoś to ogląda jak on tylko na bazarek i pod domem nagrywa mur i w kółko
  • Odpowiedz
@dizel81: a jeszcze byl komentarz dla Spoconego ze chyba czas na "wszywke" i nawet Spocony sie z nim zgodzil i stwierdzil ze mysli o tym.
A Muminy to tam jest cos w tle dziwnego bo tez caly czas powtarzaja ze nigdy nie mieszkali w PL ale potem stary Mumin powiedzial ze sluzyli z Filipem w Wojskach Obrony Terytorialnej. Ze Szwajcarii sobie jezdzili ???.
  • Odpowiedz
  • 3
@Nightshift_: Może ktoś w PL gdzieś ich zgłosił do komornika gdzie przebywają i się zainteresował komornik rodzinką w PL co by długi ściągnąć, takie tam luźne przemyślenia.
  • Odpowiedz