Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy ktoś z Was ma doświadczenie z sabbatical w obecnym rynku pracy? Jak wam szło szukanie pracy potem? Jak to było widziane przez rekruterów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#programowanie #korposwiat #programista15k



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
Nie do końca w obecnym bo wtedy było ciut lepiej ale... w 2022 zrobiłem sobie łącznie 6 miesięcy przerwy(5 jak liczymy urlop z UoP do wykorzystania z poprzedniej roboty, 05.2022 - 11.2022), szukałem jakieś 2-3 miesiące ale byłem bardzo wybredny co do stawek i nie spieszyłem się, przeszedłem parę procesów, próbowałem jakieś zagraniczne startupy z dosyć długimi procesami itd. Dostałem tyle ile chciałem, projekt technologicznie był taki se ale już #!$%@? dostawałem
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeśli chodzi ci coś takiego po głowie, to moim zdaniem teraz jest to najlepszy czas na jego realizację. Na rynku obecnie nie jest zbyt fajnie, a za ten rok może już być coś lepiej.

Ja sam obecnie mam taki plan, że jak mi się skończy obecny kontrakt, to idę na jakieś dłuższe wolne kilkumiesięczne, trochę tak na przeczekanie.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Mi akurat chodzi po głowie, bo ciężko wytrzymać w obecnej pracy i ciężko również uczyć się do rekrutacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) I zastanawiam się, czy po prostu nie odpocząć chwilę i potem zabrać się za naukę i poszukiwanie pracy (no i 15l+ expa)

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jak masz poduszke finansowa to moim zdaniem spoko.
Tylko zaplanuj sobie dobrze ten czas, tzn. czas na odpoczynek przeznacz na jakas podroz w fajne nowe miejsce, a nie siedzenie w domu, bo inaczej bedziesz jeszcze bardziej wypalony niz byles.
  • Odpowiedz