Wpis z mikrobloga

  • 0
@ZenujacaDoomerka: taki #!$%@? jakiego jeszcze nie było bo dalej bez kolegow, bez rodziny itp. Jeszcze w październiku jak szedłem na studia to myślałem że będzie w pytke i jarałem sie a tutaj się nic nie zmieniło co mi uświadomiło jaki #!$%@? jestem, bo wcześniej myślałem coś na zasadzie, że "trafiałem" na nieodpowiednich ludzi. A tu się okazało że to nie ludzie byli problemem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 0
@PiszeCzasen: to nie moja wina że kierowcy mają kija w dupie. Ja mam prawko od 5 lat, trochę autem najechane i nie mam problemu z rowerzystami, też rozumiem że ktoś czasem chce asfaltem przejechać bo ścieżka #!$%@? itp
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dam2k01: trzeba dalej robić, nie ma lekko, to masz chociaż już tyle że posiadasz umiejętność zainteresowania się kimś. Jesteś na dobrej drodze, znajdź kółko zainteresowań, wkręc się gdzieś nawet w kółko studenckie jakieś. Wcześniej czy później się uda. A jeśli nie to może warto zapytać ludzi co im w tobie nie pasuje, taki feedback choć bolesny może nakierować na coś czego nie rozumiemy/nie widzimy
  • 0
@ZenujacaDoomerka: to gównokierunek i nie ma kołek studenckich. Poza tym plan jest bardzo słaby żeby coś dobrać.
Ja wychodzę z założenia że jak się nie udało to już się nie uda. Ja mam 23 lata. Nie 15, nie 18. Każda osoba ma już swoich znajomych, partnerki. Na mnie nie ma czasu. Jednego gościa pytałem 5 razy czy idzie gdzieś. Zawsze nie miał czasu
@dam2k01: ale potem te znajomości się sypią jak nie mają wspólnych zainteresowań właśnie. Ja też nie mam żadnego hobby poza grami komputerowymi i ja wiem że nikogo nie poznam przez to. Dlatego spełniam swoje potrzeby socjalne przez discord. Widocznie zostaje Ci to samo co mi ()