Wpis z mikrobloga

I teraz naprawdę nie wiem co zrobić w drugiej turze. Z jednej strony Jaca to menda jakich mało, ale kim jest Bodnar i jak będzie zarządzać miastem to nikt nie wie. Najbardziej cieszy 13% pisu xD

Ale z drugą turą nie mam pomysłu co zrobić. Naprawdę trudno mi oddać głos na kogoś tylko dlatego, że jest od Hołowni. Zwłaszcza, że Bodnar dostała poparcie Dutkiewicza, który to przecież "stworzył" Sutryka.

#wroclaw
  • 32
@FrasierCrane: Trzaskowski i stowarzyszenie ok dla Polski czy jakoś tak wstawił się za obecnym prezydentem u Tuska. Stąd brak oficjalnego poparcia, bo platforma z dolnego Śląska chciała jarosa a w Warszawie był ściśnięty temat Sutryka.
via Android
  • 0
@Zgrywajac_twardziela Nie oceniam tego tak, traktuję ją jako nieobliczalną. W programie ma m.in. miasta 15-minutowe (czyli nie masz samochodu), dotowanie zakupu mieszkań dla młodych i sypanie hajsu na nieudane startupy.

Brak pomysłu na miasto kompletny moim zdaniem. Nie żeby Jaca jakiś miał, natomiast ona zdaje się być odklejona już na poziomie programu.
@Adicts: @FrasierCrane jesli macie jakąs wiedzę o tej kobiecie to dajcie prosze wiecej szczegółów. Najchetniej wywaliłbym Sutryka na zbity pysk, ale jesli w zamian ma przyjść jakaś blondyna nauczona z domu kręcić wały i z zerowym doświadczeniem politycznym to już chyba wole "#!$%@? ale stabilnie". Co tam żona może powiedzieć o pracy z nia? Szczegółów tej afery tez przyznam nie znam az za bardzo
@Redplaya w dużym skrócie, pracowała z moją żoną w CA, bodajże jako dyrektor od sme we Wrocławiu, malutki intelekt i wiedza , za to wiedziała z kim ( bez szczegółów, domyślasz się pewnie o co chodzi )
@Iudex:

Nie oceniam tego tak, traktuję ją jako nieobliczalną.

A Jaca to obliczalny? Po tych wszystkich aferach jak znowu zostanie wybrany to to obawiam się, że dom publiczny i metę zrobi z Urzędu miasta, a na rynku otworzy komis samochodowy, bo już nie będzie miał żadnych zahamowań xD

W programie ma m.in. miasta 15-minutowe (czyli nie masz samochodu),

Nippleroar od lat utrudnia poruszanie się samochodem po mieście(usuwanie miejsc parkingowych, słupkoza, stan
@Iudex: są wyniki. Do rady miasta dostalbsie tylko jeden człowiek Sutryka i sam Sutryk. Na Sutryka do rady miasta zagłosowało tylko 2800. Pierwsza trójka do rady ma między 7800 a 5000. Weszło sporo aktywistow i społecznik ów anty sutrykowych. Platforma ma większość w Radzie.