Wpis z mikrobloga

Xbox One wymiana po zmianie tivika, dalej #xbox series x, czy #ps5?
Trochę wolno już działa, poza tym rozdzielczość i grafika.
Jestem mega casualowym graczem, przez 7 czy tam 8 lat posiadania One przeszedłem może z 10 gier - 3 razy Wiedźmina, GTA5, Tomb Raidery, obie części Ori, Cień Mordoru, jakieś Asasiny nie skończyłem... Teraz bym pograł w RDR2 i Hogwart.
Mało w sumie jak widać mam gier kupionych, także biblioteki nie szkoda, Xbox jest dla mnie ok, rozważam ps5 tylko z ciekawości.
Nie gram w nic online, nie kupuję żadnych game passów bo potrafię pół roku w ogóle nie uruchamiać konsoli, a potem jak mnie najdzie ochota to grać w jedną grę aż ją przejdę i tyle.
Na peperku widzę że nie tylko Xbox tańszy ale i od cholery ofert na kupowanie gier po taniości z Turcji itd, na ps5 tego nie ma.
Opyla się przesiadać, czy zostać w Xbox przy takich parametrach użytkowania?
#konsole
  • 9
@kabzior: Obie gry w które chcesz zagrać są też na konsoli, którą posiadasz. Jak chcesz grać w jedną grę na rok albo wcale, to nie ma sensu raczej zmieniać. No ale pewnie też będziesz chciał w GTA6 zagrać jak wyjdzie, więc klops. Jak masz bibliotekę na Xboxie, to raczej Xbox, ale jak nie zanosi się, że będziesz grał w gry, które już przeszedłeś lub porzuciłeś, to raczej PS5.
@kabzior poszedłem w PS5, sprzedałem Xsx. Z tego samego powodu co ty opisujesz. Wolę pograć w kilka fajnych gier, które kupię, niż opłacać abonament z którego nie korzystam. PlayStation ma sporo fajnych gier, a jeszcze więcej ukaże się niedługo. Cześć nie pojawi się na PC (jak Bloodborne).
  • 0
@MPTW: myślę że wszystkie gry w które bym chciał zagrać są i tu i tu, z drobnymi wyjątkami, jakieś Last of us może bym spróbował (a może nie), mnie naprawdę wystarczą 2-3 gry na rok to jest w czym wybierać. a na ps5 nie ma np Ori którego chętnie wrócę. na Xbox mam już Wiedźmina, 3xTomb Rider, i jeszcze trochę innych rzeczy, zawsze jakaś oszczędność. plus dzisiaj kupiłem hogwart, gtav, rdr2