Wpis z mikrobloga

Jak wam sie podobała noc 1?
Fajny opener od pań, dobra decyzja o utrzymaniu pasa przez Rhea, choć dało sie odczuć wygraną Becky.
Ladder match dla mnie walka wieczoru no i w końcu R-Truth dostał swój Wrestlemania moment ()
Lucha Lucha przyjemne dla oka, a Andrade dalej udowadnia jakim jest kozakiem, liczę na jakiś midcard run z pasem
Braciaki jak na 15 wspólnych lat w ringu, nie czuć było chemii, Jey moze i dowiózł ale Jimmy poza tag-team nie powinien sie ruszać
Walka kobiet to skutki uboczne rozbicia WM na dwie noce, przynajmniej Jade mogliśmy zobaczyć w ringu ¯\(ツ)/¯
Gunther kończy swoj legendarny run z pasem IC, i moze kogoś zaskoczę ale uważam ze trochę za wcześnie widziałbym tu jeszcze 2/3 obrony na PPV i przede wszystkim nie Sami. Gable, Sheamus(kontuzjowany), ktoś nowy z NXT, oni powinni to skończyć
Main Event choć zaczął sie powoli to dowiózł, The Rock mimo 50 na karku i długiej przerwy dalej ma aure w ringu, dzięki temu jutro czeka nas No Rules match, nie mogę sie doczekać jak bardzo Triple H przebukuje ten match, powroty Ceny? StoneColda?
jedno jest pewne będzie sie działo ( ʖ̯)
#wwe
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@GolompAmator jedyną osobą, która powinna pozbawić Gunthera pasa jest Dragunov. Mają za sobą dużą historię w NXT UK i każdy ich mecz to hit. No ale może w przyszłym roku.
  • Odpowiedz
@GolompAmator: W zasadzie ze wszystkim się zgadzam, no może tylko to z utrzymaniem panowania Gunthera. To musiało się skończyć na WrestleManii, jeśli nie tej to następnej ale nie na np Backlash ;). Sami jest tak dobry że jego zwycięstwo tak czy siak cieszy, a w każdym razie nikogo raczej nie oburza ale też liczyłem na Chada lub właśnie na mocne wypromowanie kogoś z NXT, jak nie Dragonov to Breaker. W każdym
  • Odpowiedz