Wpis z mikrobloga

jakaś dobra wymówka żeby nie iść na wesele? pracuję już pół roku(jest nas 15 osób w całej firmie więc niewielka grupa osób) i jeden się żeni i każdy dostał zaproszenie, z połową osób się nie dogaduję i po prostu nie lubię przebywać w ich towarzystwie i męczy mnie gadka z nimi przez kilkanaście minut, a co dopiero siedzieć przy jednym stole przez wiele godzin

prawdy nie powiem że ich nie lubię, bo wyjdę trochę na #!$%@? i atmosfera w robocie się zepsuje

jakieś pomysły??? wesele na początku czerwca, a do połowy kwietnia trzeba dać znać czy się będzie czy nie

#pracbaza
  • 7
  • Odpowiedz
@Yluu: Po prostu może powiedz, że nie lubisz wesel i z zasady nie chodzisz, nawet u rodziny.
Przecież nikt chyba nie dostanie sraki bo ktoś na wesele nie przylezie XD
To normalne że ludzie nie przychodzą, po prostu zakomunikuj żeby wiedzieli i tyle :D
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Nikczemny_Spongostan: pracuję z troglodytami i nie wiem czy zaakceptują taką wymówkę xD

ostatnio jak powiedziałem że na święta zamiast pić wódkę do porzygu to jadę w góry pochodzić po szlakach to śmiechom nie było końca, to jest typowy januszex więc wiesz xD
  • Odpowiedz
@Yluu normalnie mówisz, że dziękujesz za zaproszenie ale nie przyjdziesz bo jesteś kimś lepszym i z troglodytami nie masz ochoty pić na jakiejś marnej imprezie. A tak na serio to skoro tak masz zespół w dupie to nie musisz się tłumaczyć,mówisz dziękuję nie przyjdę i tyle. Co byś nie powiedział za wymówkę to i tak będzie dla nich kiepska.
  • Odpowiedz
@Yluu: Dobra, to rozkminiłem na poczekaniu. Masz imprezę rodzinną wtedy, jakiś zjazd wujków z ameryki i sosnowca, nie widziałeś ich od lat i szkoda żeby taka okazja przepadła! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Troglodyci powinni to uszanować, w końcu na takich imprezach też się pije wódę! XD
W sumie to kiepskie towarzystwo, każdy robi co lubi i tyle.
Ale jednak znam ten typ ludzi, nie ma co
  • Odpowiedz
@Yluu: Po pół roku wszyscy z roboty na wesele? Co wy razem mieszkaliście, wychodzicie razem co weekend, żeby taka bliska więź się stworzyła? "Stary dzięki za zaproszenie ale nienawidzę wesel, masz tu flaszkę i jeszcze raz gratuluję" daj jakieś whisky za stówę czy półtorej, przeżyjesz, twarz zachowana, za flaszkę nikt nie będzie cię hejtował a nie będziesz musiał się męczyć i dać kasy na prezent na weselu, na którym nie
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Eshirael: nie, nasze kontakty zaczynały się o 8 rano i kończyły o 16:00 od poniedziałku do piątku dlatego jestem zdziwiony zaproszeniem, ale jego wybór, miły gest na pewno
  • Odpowiedz