Wpis z mikrobloga

Siemanko, czy ktoś przerabiał temat tanich chińskich smartwatchy do 200zł z aliexpress? Chodzi mi głównie o całodobowy pomiar natlenienia krwi i puls, tak żeby można było sobie zobaczyć historie z ostatnich godzin/dni, wiem że są takie magiczne pomiary jak poziom glukozy i ciśnienie krwi, ale czy jest jakikolwiek model w tej półce cenowej i w ogóle który takie cuda sensorem co świeci na skórę potrafi? fajną opcją było by też NFC, ale to chyba tylko w tych droższych markowych? A może jednak wydać 300-400zł bo te do 200 to są zupełnie nie warte uwagi? Jeśli możecie coś polecić z własnej praktyki będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #zakupyzchin #zakupyzaliexpress #aliexpress #smartwatch #smartband
  • 6
  • Odpowiedz
@HeavyFuel zależy czego potrzebujesz. Mi się długo sprawdzała opaska od Xiaomi, Apple Watch chyba dwa tygodnie mnie wkuriwal i wymieniłem go na garmina i już tak chyba drugi rok lecę na nim.
  • Odpowiedz
  • 0
@budzy: no budżetowo, puls i natlenienie, i te inne bajery, ale żeby było tanio i przyzwoicie, wiem że nie ma co sie spodziewać rewelacji ale taki budżetowy kompromis, coś dobrego za możłiwie jak najniższą cenę.
  • Odpowiedz
@HeavyFuel Mam Amazfity - Stratos, T-Rex, Bip... żaden się nie zepsuł, wszystkie działają bezawaryjnie i spełniają moje oczekiwania.
Miałem też Garmina i Polara - moja opinia ta sama, choć tamte są mniej zaawansowane.

Zwróć uwagę na to czego potrzebujesz. Ja bardzo sobie cenię wyświetlacz transreflektancyjny, always-on, pomimo gorszych kolorów. Priorytetyzuję czas życia na baterii ponad funkcje Smart.
  • Odpowiedz