Wpis z mikrobloga

Cejrowski leci pod trening, standardowo i taka myśl mnie naszła.

Biali europejczycy czy Amerykanie zayebują się w pracy żeby mieć większy telewizor, auto czy dom. Wpadają w depresję bo ciągle im mało. Wiecznie zabiegani, sfrustrowani, nieszczęśliwi. Jeszcze tylko spłacę dom i w wieku 60 lat zacznę w końcu cieszyć się życiem.....

A murzyni w Afryce? Domki z gówna, albo z blachy falistej. Jedzą sobie to co upolują, wystarczy, że ktoś zacznie walić w bębny i już pół wioski zaczyna tańczyć. Bawią się, śpiewają, cieszą, robią dzieci.

Jakby tak się nad tym zastanowić... Kto tu jest głupi? Naiwny? Podatny na indoktrynację, manipulacje? Kto jest szczęśliwszy?

#cejrowski #takaprawda #przemyslenia #przemysleniazdupy #feels
LezliNilsen - Cejrowski leci pod trening, standardowo i taka myśl mnie naszła.

Biali...

źródło: temp_file8229208576400217182

Pobierz
  • 7
@LezliNilsen
Watiant A. Non stop podnosisz poprzeczkę twierdząc, że wciąż to za mało i nie potrafisz się cieszyć zdobytym poziomem bo skupiasz się na tym czego jeszcze nie masz. W rezultacie nigdy nie będziesz szczęśliwy.

Wariant B. Mimo, że pniesz się do góry to cieszysz się każdym etapem i nagradzasz się za nawet małe sukcesy.

Ja wciąż zarabiam gówno, ale więcej niż w poprzedniej pracy + mam full H.O.

Gdybym nic nie
  • 2
@BlackpillRAW
Masz 20+ lat => wszyscy mają mieszkania musisz kupić mieszkanie

Masz 30+ lat => musisz mieć dom, bo w sumie już większość ludzi w tym wieku idzie w budowy albo kupna domów
Do tego dobrze żebyś już miał gówniaka, a do tego żonę oczywiście.

Masz 40+ => chatę masz, suva z salonu masz, gówniaka masz. Teraz w końcu relaks i cieszenie się tym? Taki chvj. Wychowujesz gówniaka i teraz zaczyna się
@LezliNilsen: @kaspil @kvtasjusz-mgbewe @LezliNilsen @BlackpillRAW @olokynsims

Na szczęście są jeszcze tryby życia jak ja, coś pomiędzy bogatym Amerykaninem a biednym murzynem

9-10 miesięcy pracy w roku
W pracy która lubię

A następnie 2-3 miesiące urlopu co roku, na wyprawę rowerową w stylu bikepacking offroadem, w europejskiej zimie, jadę do ciepłych krajów,
Tak jak Cejrowski robi, albo ten nurek goprowiec z Zakopanego co lata na zimę na Jukatan nurkować w cenotach.

Kasa