Wpis z mikrobloga

#yanek
Mam do was ogromną prośbę ;) Bo nie chce być osoba postrzegany jako kolejny ten który robi cenzury, zrzuca komentarze itp. Cieszę się, że udało mi się was również ściągnąć na mój kanał, bo jak wspominałem, chce się rozwijać, a do tego jest potrzebna również krytyka ;) jednak do czego ja zmierzam, nie ciśnijcie Jankowi w moich komentarzach, bo czuje się między młotem a kowadłem, on ma swój kanał I sekcje komentarzy. Z wyrazami szacunku Zwrot Na Skarb 😇🤣🖐
  • 16
  • Odpowiedz
  • 3
@bardzomalyczlowiek: zgadzam się z Tobą w pełni, liczę się z komentarzami, ale oczekujecie braku cenzury i nie zrzucacnia komentarzy kiedy to musicie kierować wobec niego jakieś określenia. Ja go w żaden sposób nie bronie, po prostu to mój kanał I nie chce na nim syfu który mnie nie dotyczy. Pozdro
  • Odpowiedz
  • 3
@zwrotnaskarb: nie wiem czy mnie rozumiecie, wychodzę do was by być fair i nie powielać pewnych zachowań, nie chce nic cenzurować, ale używanie pewnych określeń opisuje również moja osobę, że dopuszczam je do opini publicznej
  • Odpowiedz
@zwrotnaskarb: popieram Łukasza (pozdrawiam Cię Łukasz), jedno to konstruktywna krytyka i ostrzeganie bohatera że po Hermaszewskim może być 2 polskiej w kosmosie jak butla 11 kg walnie czy wytykanie głupot na temat cukru ale jechanie po Janku na kanale Łukasza (pozdrawiam Cię Łukasz ) stawia drugiego bohatera w niezręcznej sytuacji.
  • Odpowiedz
@zwrotnaskarb: Łukasz, zastanawia mnie jedna kwestia - oglądałem dzisiaj twój film (nie pamiętam, czy najnowszy czy trochę starszy), ale powiedziałeś frazę "pozdrawiam Marku (imię losowe, nie pamiętam)" i się uśmiechnąłeś - czy to był delikatny przytyk w kierunku twojego wspólnika podróży? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zwrotnaskarb: wiesz, troche racji masz ale nie wszyscy co cisną Janka są na wykopie, my wolimy tutaj pisać lub pisać u janka (o ile nie ma się shadowbana), ale cenzura to strzał w kolano, wystarczy nie czytać tych glupich komentarzy i tyle, popularne osoby albo nie czytaja albo nie zwracaja uwagi na niektore teksty a usuwanie tylko obniza promowanie kanalu
  • Odpowiedz