Wpis z mikrobloga

@Syn_Diabla: ??? czego Ty dzieciaku nie rozumiesz?XDDD WPŁACAĆ I PRZEGRYWAĆ HAJS NA BETCLICU MOŻESZ JAKO NAWET 15 LATEK, więc argument, że ktoś poniżej 18 roku życie nie założy tam konta odpada, czego Ty nie rozumiesz?XDDD
  • Odpowiedz
@Legit_Info_12: jemu chodziło, że nie widzi sensu w zakładaniu tam konta i obstawianiu nawet jak ktoś ma 15 lat bo i tak tej kwoty nie będzie wstanie wypłacić do momentu ukończenia 18 roku życia więc dzieciaki nie wkręcają się w hazard a w przypadku keydropa to nie było żadnej weryfikacji
  • Odpowiedz
@Syn_Diabla: ile masz chłopaku lat, że nie kumasz o co chodzi? chłop rzuca argumentem, że ktoś poniżej 18 roku życia NIE ZAŁOŻY tam konta ponieważ trzeba zweryfikować konto wysyłając dowód, ja odbiłem piłeczkę, że betclic wymaga dowodu dopiero przy próbie WYPŁACENIA pieniędzy, więc normalnie może ktoś poniżej 18 roku życia założyć konto i przegrać hajs, a o to tu właśnie chodzi, obudź się ulungu
  • Odpowiedz
@Legit_Info_12 #!$%@? myślisz że jakiś 15 latek założy konto żeby obstawić i nie móc wybrać, ty ile masz lat 50 xD 10 latki rozprawki ze sztucznej inteligencji #!$%@?ą i inne rzeczy to nie czasy twoich mumucich że uczyli liczyć i dodawać jak miałeś 16 lat
  • Odpowiedz
@SmutnyBlack1235325235: XD, oczywiście, że nie masz racji, założyć tam konto, grać i przegrywać hajs możesz nawet jak masz 15 lat, ukazać dowód trzeba dopiero w momencie jak chcesz WYPŁACIĆ pieniądze z betclica ;)


@Legit_Info_12: sprawdziłeś to chociaż czy tak #!$%@? zeby #!$%@?ć xD
  • Odpowiedz
@GibolXD: no tak jest, tez byłem zdziwony, ze nie wołali dowodu, to tak jakby nie pełna rejestracja ale grać sobie możesz. nie brakuje debili którzy pomyślą, że skoro mogą obstawiać to wypłacą kasę, takie trochę żerowanie na debilach
  • Odpowiedz
@Syn_Diabla: prawdopodobnie większość tych dzieciaków nawet nie wie, że ten hajs może wypłacić dopiero po okazaniu dowodu. tym bardziej betclic na takich młodych sobie korzysta
  • Odpowiedz
@GibolXD: oczywiście, że sprawdzałem i dziwi mnie, że KAŻDY influ tłumacząc się wmawia widzom "żeby założyć konto trzeba przesłać dowód" i zauważyłem, że każdy to łyka i NIKT nie wytyka im, że jest to nie prawda mimo, że w chwile można to zweryfikować, szanuje za przyznanie racji 👊
  • Odpowiedz