Wpis z mikrobloga

#lewica tak promuje #zbiorkom i po co? przecież koszt biletów jest ten sam jak jechać samochodem, a nie dość, że traci się czas to jeszcze jedzie się w warunkach urągających ludzkiej godności. dlaczego to zawieszenie jest tak twarde to ja nie wiem, trzęsie gorzej jak w autosanie z lat 70, ale przynajmniej fotele są gorsze bo nie można oprzeć głowy żeby się zdrzemnąć słuchając muzyki. jakbym miał tym złomem jeszcze raz dojeżdżać do liceum to chyba byłby magik.
#oswiadczenie #transportpubliczny
Elberus - #lewica tak promuje #zbiorkom i po co? przecież koszt biletów jest ten sam ...

źródło: W-Rzeszowie-dodatkowe-autobusy-na-Wszystkich-Swietych-0-1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Elberus: Jak jeszcze nie miałem samochodu to taniej wychodziło mi jeździć uberem niż autobusem. Autobus dla dwóch osób był 12 zł, a uber 9 - 10 zł. Autobusy opłacają się tylko menelom, emerytom, dzieciom szkolnym i studentom.
  • Odpowiedz
@Elberus: nie wiem jak w innych miastach, ale wolę postać w ścisku w metrze albo autobusie jadącym bus pasem przez 15-20 minut niż stać w korku godzinę jak frajer
  • Odpowiedz
  • 0
@BojWhucie: a stoją w korku dłużej bo buspasy są puste zarezerwowane tylko dla wybranych xD lewica jak zawsze tworzy dodatkowe problemy. poza tym nie na wszystkich trasach w Polsce są busbasy, a życie nie kończy się na największych miastach
  • Odpowiedz