Wpis z mikrobloga

#ps5 #steam #helldivers2
Jak ktoś chętny pofarmić walutę premium to dajcie znać. Mam idealną planetę gdzie w minutę można zdobyć 30 waluty premium, kilka medali i kasę. Żadne mody, banów tez niema. Po prostu wchodzimy na planetę, zbieramy rzeczy z tych interesujących miejsc (POI), i wyłączamy grę (nie wychodzimy przez menu, bo zapisze nam że na planecie nie wykonaliśmy misji i już nam przepada).
  • 13
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@diablofanIV Hellmire - ale to nie ma znaczenia niestety. Cały myk polega na tym aby trafić na dobry seed że wszystkie miejsca z kasą są blisko siebie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@BakaPL może źle napisałem. Mam dobrą misje gdzie wszystkie interesujące miejsca są bardzo blisko siebie i można sobie szybko walutę pofarmić.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Od momentu uruchomienia gry (po filmiku) do wyjścia z gry cała operacja zajmuje 3 minuty ze wszystkimi czasami ładowania. Myślę że to bardzo dobry wynik
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Tylko ostrzegam że to bardzo jest monotonne. Najlepiej w tym czasie sobie coś odpalić. Jak już człowiek się przyzwyczai do rozstawu tych POI, to potem leci się z automatu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@telesiak no, a ja kupiłem obie przepustki, wszystkie stroje co są dostępne do tej pory i mam 2K kredytów odłożone na następne zakupy. Każdy gra jak chce, wszystko w tej grze odblokowałem po przez normalne granie. Dopiero po przebiciu 100h gry postanowiłem sobie pogrindować walutę na przyszłość, bo pewnie z czasem zmniejszą rating dla wypadania waluty. Zobaczymy ile wtedy nabierasz za samo granie.
  • Odpowiedz
@BakaPL: Ja właśnie biegam sobie po planetce z 6x CP i 5x medale. czyli w 3,5 min od odpalenia gry do wyłączenia 60 CP i średnio 10 medali xd parę razy po 100 CP wpadło nawet
  • Odpowiedz