Wpis z mikrobloga

#famemma

Mój obecna opinia na temat bohaterów uniwersum:

- wardęga; wcześniej go szkalowałem za budowanie zasięgów na pandorze z której choja wyszło ale ostatnio odwalił szachy 5d i zapewnił wyborną rozrywkę będąc pierwszą osobą która pokonała publicznie bombla. No ale wardęga to człowiek który wszystko i wszystkich nagrywa, no dość nieprzyjemny typ, ale z drugiej strony gdyby nie nagrywał to bombel i reszta dawno by go wychojali. Druid lubi gry intelektualne, lubi mieć kontrolę nad otoczeniem i jest z tej całej zgrai najinteligentniejszy. No ale ma słabości - lubi patologię. Najpierw #!$%@?ł się na fagacie a teraz bomblu

- bombel; bombel to stary scammer i grifter znany z tego że oszukiwał swoich widzów na hajs i że mogłeś być jego najlepszym przyjacielem ale jeśli ci spadły zasięgi do przestawałeś dla niego istnieć. Dlatego na wykopie był #!$%@? od dawna, słusznie. Bombel świetnie jednak rozumie ludzi, jest bardzo dobrym manipulatorem tak dobrym że osiągnął naprawdę gigantyczny sukces w branży. Bombel wykorzystywał Natana jako swojego pieska który atakował patusów, zapraszał natana na swoje aferki, myślał, że przechytrzy wardęge i tak dalej. Brakuje chłopu jednak inteligencji by być mastermindem.

- natan; natan to dla mnie zwykła atencyjna pała, nigdy go nie lubiłem i też nie podzielałem zachwytu nad nim na tagu. Niestabilny emocjonalnie mitoman bez godności. Tyle

-nitro; nitro siedzi sobie na dupie i komentuje, wtedy jest naprawdę mocny ale jak przychodzi do czynów to jest zwykla faja. Widać to było na walkach w famie, jak się bał oponentów i widać bylo ostatnio przy aferze z wardęgą jak dał się ograć i bomblowi i wardędze. Nitro żywi nieracjonalną nienawiść do druida i to go może jeszcze zgubić.

- tejkfiut; no taki w teorii wykopek z tagu. Niby dobrze gada, ale tylko gada. Influ katerigii C, piesek nitra. Wyzywał i upokarzał swojego brata, swoją byłą dziewczynę. Grifter jak było popularne to robił omegle w których wyśmiewał bądź upokarzał ludzi dla zasięgów. Teraz zgrywa moralizatora, wyzywa bombla od korew a później jakby nic się z nim spotyka i walczy w famie. No zwykła pała ukryta pod pozarami wykopowego inteligencika

- gimper; hipokryta, cwaniak i grifter. Kiedyś bohater uwagi i superwizjera bo wyzywał i poniżał ludzi, a teraz przeszedł wielką metamorfozę i razem z revo moralizują. Robi i mówi to co jest popularne i korzystne, a jak coś mu sie wymsknie to szybko przeprasza bo boi się ludzi. Exkaraczaners i twórca grupy na modłę chanów właśnie

- revo; siedzi ta pała i wiecznie komentuje innych. on nic nie robi tylko moralizuje, typ obserwatora jak nitro trochę ale jak przychodzi co do czego to jest po prostu miękką pałą co widać było na podcascie zgrzyt jak był bombel.

- oscarek konop; padlinożerca ale przynajmniej dzieciak ma jakieś jaja. Jest trochę agresywny, buduje sobie fałszywy wizerunek ale tak robi każdy bohater uniwersum. Do oskarka mam ambiwaletne uczucia bo ostatnio bardzo nie lubię komentary ale szanuje go właśnie że ma jakieś tam jajca.
  • 21
  • Odpowiedz
@janciopan: no nie wiem czy bieganie po mieście w stroju superbohatera i obmacywanie lasek z nadzieją na poklask świadczy o jakiejkolwiek inteligencji. Moim zdaniem świadczy to o byciu #!$%@? psychopatą, najgorszym z wszystkich powyżej zestawionych osób.
  • Odpowiedz
  • 0
no nie wiem czy bieganie po mieście w stroju superbohatera i obmacywanie lasek z nadzieją na poklask świadczy o jakiejkolwiek inteligencji.


@Kp_99jazda: Świadczy może nie pamiętasz ale on kiedyś był najpopularniejszym polskim youtuberem i pierwszym którego filmy potrafiły zyskać globalną widownię - ten słynny pies pająk.

Oczywiście kopiował formułę z zachodu ale tak robią wszyscy. Sam mówił że #!$%@?ł bo powinien robić później te prunki po ang i to prawda.
  • Odpowiedz
  • 2
@ladniecuchne: właśnie miałem dopisać don kasjo ale nie zdążyłem bo czas edycji się skonczył.

Ja kasjo uważałem za przygłupa bo chłop ma straszne problemy by się wyslawiać ale jak go dłużej słucham to chłop jest ... mądry. Nie zadaje sie z tymi korwami wiec nie ma dużych afer, dymi bo wie, że musi dymić dla show i wie że to wszystko tylko kreacja. Kasja pod względem inteligencji bym stawiał na równi
  • Odpowiedz
  • 1
@jarokoxu: łagodnie go potraktowałem bo lubię takich inteligentnych typów (obserwować z boku), ale w realu bym nie chcial się zadawać z taką osobą jak druid, poznałem takich ludzi w realu i oni są dosłownie przerażający. Przy takich ludziach trzeba uważać co się mówi i robi bo wszystko analizują i zapamiętają. W ich towarzystwie odczuwa się napięcie i dyskomfort.
  • Odpowiedz
@janciopan: - wykopowicze - zwykli zjadacze chleba a dzięki wykopowi mogą poczuć się jak ktoś kto ich docenia nic nie wnoszą do sprawy w większości kręcą trollują by ktoś sie nabrał na ich "żarty" nikt ich nie szanuje nawet oni sami siebie
  • Odpowiedz
@janciopan: Nie ma opisu wojtka goli nawet jak tu jest jedną z czołowych postaci (przynajmniej ostatnio) to i tak ma #!$%@? do gadania i nikt nie zawarzył że nie ma go tu opisanego xD
  • Odpowiedz