Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@BlackpillRAW: ale ja nie jestem uzależniony xD mowie ze jak zapale to jest git, a jak nie mam palenia to wybieram picie
rownie dobrze moglbym wybrac kodeine ale nadal staram sie wybierac mniejsze zlo
  • Odpowiedz
@nadziej_e: też kiedyś nie mogłem żyć na trzeźwo xD ale po dość ostrej chorobie po której prawie zgotowałem mi się odmieniło i jestem trzeźwy od kilku miesięcy
  • Odpowiedz
@nadziej_e: Czyli jesteś po uszy w gównie jak non stop się musisz odurzać bo nie czujesz sie dobrze sam ze sobą. Każdy specjalista Ci to powie - jeśli jest to Twój sposób na nude i polepszenie nastroju to jesteś uzależniony. Nie muszę chyba mówić, że picie kilka razy w tygodniu ma katastrofalne skutki dla zdrowia. Zaprzeczanie temu to szamanizm.
  • Odpowiedz
  • 0
@BlackpillRAW: nie jest to moj sposob na nude i polepszenie nastroju tylko radzenie sobie ze przeszloscia xD i ty nadal nie potrafisz zrozumiec ze nie jestem uzalezniony od alkoholu i wow chlanie codziennie zle wplywa na zdrowie, no co ty nie powiesz
jaralem zielsko 6 lat, nic mi nie bylo, pracowalem i nie pilem i temu chce wrocic do jarania
idz juz stad dawac porady komus innemu i wmawiać ze jest
  • Odpowiedz
jaralem zielsko 6 lat


Człowieku XD Palacze marihuany to jeszcze więksi podludzie niż palacze papierosów. 6 lat pali i nie jest uzależniony Xd Ile ja takich ćpunków znałem 10 lat temu. Policz ile pieniędzy na to wydałeś.

: nie jest to moj sposob na nude i polepszenie nastroju tylko radzenie sobie ze przeszloscia


A to sorry. Nie ma problemu XD
  • Odpowiedz
  • 0
@BlackpillRAW: #!$%@? xD nawet nie wiem czy jesteś tak głupi czy udajesz
elo czarnolista leci bo mi sie nie chce kłócić z ułomkiem ktory ma łeb w swojej dupie
ps marihuane mam na recepte i traktuje to jako lek
  • Odpowiedz
  • 0
@sykselek: nie zbędna bo te ułomki nie wiedzą że potrafiłem rzucić szlugi i kodeine bo wiedzialem ze jestem #!$%@? a beda probowali mi wmowic ze jestem uzalezniony od procentów
i #!$%@? ze to wyparcie xD
  • Odpowiedz