Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@Greensy: typie mi sie matka probowala zabic jak mialem 19 lat i musialem wzywac karetke i ja zbierac z podlogi i ty sie dziwisz ze majac 24 lata nie akceptuje rzeczywistości? i to tylko jeden z kilkudziesciu przykrych sytuacji ktore mnie spotkaly
wy traktujecie marihuane jako narkotyk a ja jak lek bo jest ona jest lekiem xD a to ze seby ja jaraja dla zabawy to juz ich sprawa
  • Odpowiedz
@nadziej_e: samo to jakie emocje budzi w Tobie ten temat pokazuje, że Cie to boli i mają racje
Sam piszesz w pierwszym poście, ze nie potrafisz żyć na trzeźwo i twój psychiatra nie widzi z tym problemu? jakiś wybitny fachowiec, powiedz jeszcze, że to prywatnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Dezyderiosh: boli mnie to ze dziele swiat z takimi ułomami którzy nie potrafią zrozumieć że ktoś może miec depresje i nie czerpac przyjemności z zycia xD a jak zapali to juz tak
3/4 stanow maja zalegalizowana marihuane, niemcy 4 dni temu zaalegalizowali marihuane ale tak jestem cpunem ktorego sie powinno #!$%@?
  • Odpowiedz
@nadziej_e: po zapaleniu zacząłem mieć chore jazdy, badtrip po każdym zapaleniu + jak zapaliłem to już nie byłem w stanie nic zrobić tak samo jak po piwie. Dodatkowo senność, wzmożone moralniaki. Poza tym pojawiły się inne problemy, które wzmagały się przy paleniu (mam problemy z jelitami), ale nie łączyłbym tego 1:1. Po znajomych, którzy palili dzień w dzień widzę, że są bardziej otępiali niż kilka lat wstecz.
  • Odpowiedz