Wpis z mikrobloga

@MMM22: Chyba najlepiej wypada Rzeszów, ale fajna jest też Stalowa Wola, a bardziej na wschód to Przemyśl i Jarosław. Mam nadzieje że pomogłem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@1X6D: A właśnie, że nie. Mieszkałem tam i regularnie bywam, widać jak to miasto się rozwija coraz bardziej. Kiedyś koło hali waliło #!$%@? a teraz jest tam jakby luksusowo ;) o parku koło akademików nie mówię, bo tam też się dużo zmieniło, na pewno lepiej Stalówka wypada niż Tarnobrzeg, gdzie nie widać wiatru zmian.
  • Odpowiedz
@MMM22 Jestem z Krosna. Na Podkarpaciu najlepiej mieszkać w okolicach Śląska, Krakowa, Warszawy, albo trójmiasta. Chyba, że przeprowadzasz się tam na emeryturę i chcesz poznawać ludzi i otoczenie bez perspektyw.
  • Odpowiedz
@MMM22 Mhm. Powodzenia. Przyda ci się. Jak chcesz w stylu gier Souls like to wybierz okolice Sanoka. Ogólnie Podkarpacie to Polska C. Zastanów się 5 razy.
  • Odpowiedz
@MMM22: Zależy jaki zawód. Jak nic nie umiesz to polecam Tarnobrzeg. Nikt tam nie chce mieszkać i jest najtańszy wynajem. Zapisz się do woja i będziesz jeździć do Nowej Dęby na jednostkę :P Wszyscy wojacy po tych podwyżkach biegają zadowoleni. A biorą do wojska wszystkich. Nawet 50-letnie babki :P
  • Odpowiedz
prace mam ogsrnieta


@MMM22: no to szukaj niedaleko miejsca pracy, przeprowadzisz się po to, żeby godzinę dojeżdżać? Gdzie masz pracę?

Jak idziesz na wynajem, to bierz tam gdzie Ci się podoba, najwyżej zmienisz.
  • Odpowiedz
@MMM22 Gdzie jestem to nieistotne. Nie pisze o takich rzeczach na Wykopie. Jak chcesz spokojne miasteczko, to na Śląsku też jest ich sporo. Masz Cieszyn, masz Żywiec, po co pchać się do Polski C? Na Pomorzu też są spokojne mieściny, a masz dostęp do morza na wyciągnięcie ręki.
  • Odpowiedz