Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam 33lata, pracuję w typowym kochłozie jako operator maszyn w jednym z miast wojewódzkich. Zarabiam 6000-6500 zł Netto w zależności od tego czy robię jakieś nadgodziny czy nie. Mam już dosyć tej pracy, pracy w brudzie, hałasie, dźwigania ciężarów. Nie mam żadnych perspektyw na obecną chwilę jeśli chodzi o zmianę. Awans na wyższe stanowiska w tej branży też nie wchodzi w grę gdyż po za tym, że przez tą pracę dostaje depresji to do tego od dziecka mam poważne problemy ze słuchem i nie nadaje się do pracy gdzie trzeba się dużo komunikować werbalnie z zespołem.W czerwcu biorę ślub, myślałem żeby po weselu zrobić sobie trochę wolnego, tak z miesiąc albo dwa a w tym czasie nauczyć się czegoś innego co pozwoli mi godnie żyć. Język angielski znam w pismie, znam się na kompach, chciałbym móc pracować właśnie przy komputerze i to najlepiej zdalnie. Pytanie czego jestem w stanie się nauczyć przez miesiąc czy dwa ucząc się po 6-8 godzin dziennie.

Pisze ten wpis bo chciałbym żebyście mi doradzili, mam tu konto od 8 lat i uważam że jest tutaj wielu świetnych ludzi.
Chciałbym poznać wasze propozycje, czego wy byście próbowali się nauczyć stawiając się w mojej sytuacji, póki co myślałem o grafice 3d bo w technikum się tym bawiłem, ale nie mam pojęcia jakie są normy wejścia do branży.

#pracbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz
@mirko_anonim spróbuj wejść na fiverr i zobacz jakie zlecenia by Cię interesowały. Może chciałbyś porobić grafikę, albo muzykę, editing video i zacznij od czytania poradników na ten temat. Następnie możesz spróbować porobić jakieś małe zlecenia za pół darmo ale doświadczenie zdobędziesz a nie musisz się martwić ze zawalisz bo nic nie stracisz na tym.
Jak już ogarniesz w dobrym stopniu to co będziesz chciał robić to wtedy wysyłasz CV na junior stanowisko
  • Odpowiedz