Wpis z mikrobloga

Niesamowite jak działają ludzkie mózgi, szczególnie Polaków. Przez 4 miesiące Izraelczycy strzelają do wszystkiego co się rusza w strefie Gazy, zabili ponad 30 tysięcy cywilów i ponad 70 tysięcy zostało rannych, zabili niejednego dziennikarza z państw "zachodu". Potrafili zabić swoich rodaków krzyczących do nich po izraelsku i idących z białą flagą. Ostrzeliwują sąsiednie kraje rakietami. I jak ktoś o tym mówił albo o zgrozo przeciwko temu protestował to był nazywany zwolennikiem hamasu, wyzywanym od terrorystów i kozojebców, ale teraz jak zginął Polak to wszystkim #!$%@?ło i nagle sobie uświadomili co się tam dzieje. Banda hipokrytów sterowanych przez media i nie potrafiąca samodzielnie myśleć.
#izrael #wojna
  • 12
  • Odpowiedz
@Illuminati2137: nie zapomnij o prowokacji zeby palestynczycy mordowali zydow w pazdzierniku od czego to sie wszystko zaczelo, bo przeciez nie ma mozliwosci zeby mossad o tym nie wiedzial, nawet usa ich ostrzegalo
  • Odpowiedz
@robertkk: Nie jest to potwierdzone przez Izrael więc wszyscy to traktują jako "hipoteza spiskowa" chociaż mówili o tym przedstawiciele innych krajów jak np. Egipt. Z tego co pisano bezpośrednio po ataku to specjalnie przenieśli kilka dni wcześniej tą imprezę muzyczną na której zginęło mnóstwo osób. Miała się odbyć gdzie indziej, a zrobili tak żeby była pomiędzy jednym posterunkiem wojskowym, a drugim bo wiedzieli, że hamasowcy będą tamtędy się przemieszczać. Nie mam
  • Odpowiedz
@Illuminati2137: a co mnie obchodzą żydzi strzelający do innych gdzieś na bliskim wschodzie. Co innego żydzi strzelający i mordujący mego rodaka - to jest dla mnie ważne. Co w tym dziwnego?
  • Odpowiedz
@aleksc: To w tym dziwnego, że wszyscy zainteresowani tematem doskonale wiedzą co tam się dzieje i co grozi ludziom przebywającym nawet w pobliżu granicy z Izraelem. Nie ma w tym nic zaskakującego, że Polak przebywający w strefie Gazy został zamordowany przez Izraelitów. Jedyne co mnie dziwi to co napisałem, każdy kto pisał o tym co się tam dzieje był wyzywany, a teraz wszyscy piszą to samo mimo, że kilka dni wcześniej
  • Odpowiedz
@aleksc: Albo inaczej, jeśli każdy do tej pory kto zginął w strefie Gazy, czy to miesięczne dziecko czy dziennikarz z państw trzecich, każda jedna osoba była terrorystą z hamasu albo zwolennikiem hamasu to czy Polak który również zginął w strefie Gazy też jest terrorystą albo zwolennikiem hamasu? Bo taki był przekaz przez bite 4 miesiące. Jeśli tak, a taka była narracja to żal ci Polaka którego uważasz za terrorystę lub zwolennika
  • Odpowiedz
Niesamowite jak działają ludzkie mózgi, szczególnie Polaków.


@Illuminati2137: niesamowita jak działają ludzkie mózgi jak im się wyjaśni coś czego o czymś nie wiedzieli,
mózg muchy dalej idzie w zaparte i leci do ognia aby się spalić,
mózg ludzki zmienia opinię

no niesamowite!

wszyscy zainteresowani tematem

no właśnie nie wszyscy są zainteresowani tematem, brutalne!
a zaczynają się interesować gdy np. pojawia się temat w mediach, niesamowite!
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: Tak nic nie wiedzieli, szczególnie ci co pod znaleziskami o zbrodniach Izraela pisali: "że bardzo dobrze robią, niech wybiją całe 2 miliony terrorystów, a jak jesteś przeciwko to tam jedź niech ci utną głowę". Przez 4 miesiące to czytałem na wykopie, jak to każdy kto jest przeciwko Izraelowi jest za terrorystami, ale oczywiście nikt nic nie wiedział, tak sobie pisali mimo znalezisk z artykułami pod którymi się wypowiadali. Biedne wykopki
  • Odpowiedz
@Illuminati2137: myślałem, że piszesz ogólnie o Polakach a nie konkretnych wypowiedziach wykopków,
bo ogólnie, w "dużych" mediach to mało się interesują i zarazem nikt tak nie komentuje jak nap[pisałeś,
ale zmienią trochę opinię po tym jak się dowiedzą, że ten atak to był celowy i nie było tutaj pomyłki
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: Piszę o wykopkach pod artykułami o tym co się dzieje w Gazie. Zakładam, że większość kont to są Polacy, a nie konta stworzone na potrzeby propagandowe. Może błędne założenie i większość ludzi tutaj to nie prawdziwe wypowiedzi Polaków. W takim wypadku sens przeglądania komentarzy na wykopie jest zerowy. Na mikroblog już i tak nie wchodzę bo rzygam propagandą tuskową i ukraińską, ale na głównej jeszcze zauważam jakikolwiek umiar w propagandzie
  • Odpowiedz
@Illuminati2137: ok, ja jak piszę o wykopkach to piszę o wykopkach, jak o Polakach w Polsce to o Polakach w Polsce,
wykopki nijak nie są reprezentatywni

no i samo określenie wykopki to przecież nie jest jednorodna grupa, zwykle wybieramy sobie jakiś wycinek, kilku użytkowników i uogólniamy ich oponie z całym portalem ze śmiesznymi obrazkami
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: Nie wiem jak chciałbyś poznać opinię Polaków, nawet jak wziąłbyś wpisy z wykopu, z youtube, twitter, facebook to i tak to nie będzie zdanie większości Polaków. Dlatego użyłem określenia Polaków bo jesteśmy na wykopie więc trudno żebym pisał o Polakach z fotki.pl czy jakichś inny portal. Zdecydowana większość wpisów tutaj było takie jak wymieniłem, jednolita narracja pro-izraelska, a po śmierci jednego Polaka nagle zwrot o 180 stopni mimo, że dziennie
  • Odpowiedz
@Illuminati2137: jesteś pewny, że to te same osoby mają ten nagły zwrot o 180 stopni? czy chodzi o tendencje na tagu?
bo wystarczy raptem kilka-kilkanaście osób aby ustawić tag pod swój punkt widzenia,

ja rozumiem o co Ci chodzi, zgadzam się, ale wg mnie bez sensu się skupiać na tych lemingach co idą z głównym nurtem, dają plusa jak widzą plus, minusa jak widzą minus,

wykop jest kompletnie niereprezentatywny, tutaj skrajne
  • Odpowiedz