Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Ale mnie #!$%@? cyganka. Samej jej się paliła dupa w zeszłym tygodniu i na każdej setce gadała jak jej szkoda ze ją z Kubą rozdzielili bo to pierwsza para z którą chce być i nie mieli szansy itd a jak tylko ją Wybraniec uratował to #!$%@? teraz na niego do Domy żeby go nie wybrała. Mega fałszywe babsko. Szkoda żeby się sparowała z Półbogiem.
Kolejna świętojebliwa judaszka... patrzeć na nią nie mogę, ciągle skwaszona mina, ona nawet nie spojrzała na Jędrka jak on chciał jakiś krok do niej zrobić. Utknął w tej parze i wydaje mi się że będzie za wszelką cenę lojalny wobec niej choć przy kimś innym mógłby wiele zyskać. Już wolałabym go w parze nawet z PatOlą
  • 9
@iloneczka_195 niestabilność psychiczna cygunki chyba polega na tym że jak ktoś jej podpadnie to ona się nakręca na niego. Tak było z Antkiem, jedna kłótnia i potem koło nienawiści Cyganki się rozkręciło nawet do etapu że Dzbantek to "#!$%@? #!$%@?". Teraz też, Kuba wybrał Domi (bo Cygunk się przelizała z Michałem) i skala nienawiści pomału rośnie.
@iloneczka_195: Cyganiocha doskonale wie co robi. Najpierw wybiła Dominice z głowy Antka - bo Daniel był lepszym kołem zapasowym dla niej samej, a teraz to samo chce zrobić, bo wie, że u Kuby jest spalona, a Oskar ją chyba lubi, więc w razie czego ma opcję zapasowa. Jest mega perfidna, bo zamiast wspierać koleżankę, to jej robi wodę z mózgu. Nie lubię jej.
A Domi jak to Domi, jest miła dla