Wpis z mikrobloga

#famemma
Nie wiem jak można bronić zwyrola, argumentem że niby baxton gorszy, toż to identyczne rozważania kto jest dobra postacią w universum szkolnej, major czy Konon.
Obydwoje to kawał #!$%@?, zwyrol jedynie trochę bardziej cwany, przebiegły, atakujący na zimno i zbierający na każdego haki, baxton po tym względem leci bardziej na żywioł. Ale to takie samego gatunku #!$%@?, jak wzajemnie się będą eliminować z internatów i zabawiać nas własną wojenką to tym lepiej dla jutuby.

Komu kibicuje aż w wojnie zwyrol vs baxton

  • Warderze 22.1% (21)
  • Boxdilowi 21.1% (20)
  • Nikomu, niech małpy walczą 56.8% (54)

Oddanych głosów: 95

  • 13
@sindram: tylko wszystko wskazuje na to że w ten sposób pdf się wybroni i wróci do internetu. Jest on zdecydowanie bardziej obrzydliwą kreaturą która łamie wszystkie możliwe normy moralne, społeczne i prawne. Dlatego należy taktycznie #!$%@?ć strategię pdfa i jego 30 milionów na zemstę i następnie zająć się zwyrolem.
Nie wiem jak można bronić boxdela, argumentem że niby zwyrol gorszy, toż to identyczne rozważania kto jest dobra postacią w universum szkolnej, major czy Konon.

Obydwoje to kawał #!$%@?, boxdel jedynie trochę bardziej dwulicowy, śliski, atakujący kazdego bez opamiętania, nawet swojego dobrego kumpla i zbierający na każdego łysych typów gotowych komuś wpier*olić, zwyrol po tym względem jest bardziej opamiętany. Ale to takie samego gatunku #!$%@?, jak wzajemnie się będą eliminować z internatów
@kfpwa: @tanczjakcizagramkolego: ja tylko przypomnę, że baxton co najwyżej mógł się na kogoś wypiąć i tyle. to co teraz się dzieje, to po prostu typ przyparty do ściany, strzelający na oślep. natomiast zwyrol to typ, który z dyktafonem chodzi nawet w dupie. każdy z nich, to W RÓWNYM stopniu szkodliwy pasożyt i tak jak powiedział OP - " takie samego gatunku #!$%@?". żaden z nich nie jest ani odrobinę lepszy/gorszy
@bezbekpol: ta #!$%@? boxdel to zaraz będzie koleś strzelający na oślep ostrą amunicją(no chyba że znowu nitro go powstrzyma). Zwyrol nie próbował nikogo zastraszyć gangusami, nie próbował dawać setek tysięcy złotych w zamian za milczenie swoim ofiarom, nie tworzył trollowni które miały ratować jego wizerunek. Pdf na śmietnik historii i dopiero wtedy możemy myśleć o dojeżdżaniu zwyrola. Jak odwrócimy kolejność to okaże się że #!$%@? pdf #!$%@? gangus będzie znowu wielkim
@kfpwa: to o czym mówisz, miało miejsce po wybuchu pandory, gdzie powtarzam - typ znalazł się przyparty do muru, więc zaczął strzelać na oślep. generalnie mamy tutaj dwóch zakompleksionych typów, którzy kreują się na #!$%@? wie kogo, kiedy tak naprawdę obaj są żałosnymi, mentalnymi karłami, bez żadnych zasad. jeden zbudował swoją pozycję kłamstwami i wykorzystywaniem innych, a drugi nagrywaniem innych i zbieraniem teczek.
@bezbekpol: to jak mnie policja zatrzyma za przekroczenie prędkości o 5km/h to mam prawo zacząć strzelać do nich, rozjechać wszystkie psy na blokadach i gwałcić policjantki bo "zostałem przyparty do muru"? No #!$%@? albo żyjemy w społeczeństwie i dbamy o przestrzeganie elementarnych norm społecznych albo wyłączmy w #!$%@? internet, wracajmy do jaskini bo jak taka #!$%@? pdf #!$%@? może nagrywać filmiki na yt to nie dorośliśmy do wyjścia z jaskiń
@kfpwa: byś się #!$%@? chociaż postarał o adekwatny przykład, a nie publiczne zrobienie pdf-a i zniszczenie wizerunku - który w oczach tak zakompleksionego, niemogącego nawet pogodzić się ze swoim wzrostem typa, jest wszystkim - porównywał do zatrzymania przez policję, bo przekroczyłeś prędkość o 5km xDDDDD
@bezbekpol: Myślę że to był adekwatny przykład, baxton zaczął ponosić konsekwencje swoich czynów z przeszłości i w reakcji na to zamiast po prostu zniknąć i żyć z 30 milionów które ma na koncie jak każdy normalny człowiek w takiej sytuacji wolał #!$%@? opłacać gangusów XDDDDDD. Dlatego myślę że to był adekwatny przykład, baxtonowi większa krzywda by się nie stała a już na pewno nie przez to że oskarek nagrał na niego
@kfpwa: no zajebiście adekwatny, że typ mając 30 milionów i zamiast mieć #!$%@? na zdanie kogokolwiek, nie może pogodzić się ze swoim wzrostem, albo że przegrałby sparingową walkę na bitej śmietance xDD

tak ciężko ci pojąć, że dla niego, najistotniejszą rzeczą jest wizerunek, który został #!$%@? w pył? takim problemem jest dla ciebie, choć MINUTĘ pomyśleć abstrakcyjnie i wyobrazić sobie, że dla kogoś to, jak wypada w oczach innych, jest
@bezbekpol: dla mnie najważniejsze są pieniądze. Jak zatrzyma mnie patrol i dostanę bon 5000zł- to też mogę ich zastraszać i szantażować bo jestem przyparty do muru i mogę stracić dużo hajsu? To że coś jest dla niego ważne nie usprawiedliwia tego że zachowuje się #!$%@? jak gangus z lat 90
  • 0
@kfpwa: o kwestie gangusów raczej nie masz się co martwić. Wardęga zgłosił ( i słusznie) zaawadominie do prokuratury.
I mam nadzieję że skończy podobnie jak tucznik pod celą.
W ogóle dziwi mnie że właściciel fame i nie chodzi mi tutaj o podstawionego razpare czy gole, bo to nie oni hajs trzymają. Nie zdecydował się #!$%@?ć boxdila, tak jak szybciutko pozbył się po rozkręceniu federacji choćby takiego megicala, to jest podobne obciążenie
dla mnie najważniejsze są pieniądze.


@kfpwa: a dla niego nie, czego tu nie kumasz?

skoro upierasz się przy czymś takim, to tak, jakbyś prowadził po piwku, zgarnąłby cię patrol, straciłbyś prawko, dostał spory mandat, stracił auto (coś jak ostatnie przepisy), a w dodatku pracował jako kierowca zawodowy i miał kredyt + rodzinę na utrzymaniu i zero oszczędności. w jednej chwili jesteś w totalnej dupie. owszem, #!$%@?łeś, owszem, kara ci się należy,