Wpis z mikrobloga

Dżizas. Jeszcze nasrać na środku. I mówię to jako bi. Szczerze mówiąc to nie podobała mi się już wersja z tym trójkątem po lewej, a jeszcze takie coś dorobili. W dodatku uważam, że im bardziej się starają zrobić tę flagę inkluzywną, tym łatwiej pominąć jakieś osoby, bo podkreśla się że coś jest uwzględnione, a coś nie jest.
Tęczowa flaga była najlepsza, była ogólna dla całego LGBT+ i do tego każdy miał swoją, osobną. A to, to jakieś horrendum. Don't change my mind.

#teczowepaski #biseksualizm #lgbt
Precypitat - Dżizas. Jeszcze nasrać na środku. I mówię to jako bi. Szczerze mówiąc to...

źródło: what-are-our-thoughts-on-the-new-bi-inclusive-pride-flag-v0-vd5nac6kl4sc1

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Precypitat ok, ale to dlaczego uważasz się za bi-, a nie pan-? Uważasz że ktoś może być innej płci niż kobieta czy mężczyzna, ale cię po prostu nie pociągają takie osoby?
  • Odpowiedz
  • 2
@CheSlaw bo uważam ze bi to pierwotna definicja. I mają ładniejszą flagę ( ͡° ͜ʖ ͡°) a zasadniczo nie ma to znaczenia, uważałem się za bi zanim w ogóle poznałem pan i z tym się utożsamiam od dawna.
  • Odpowiedz
  • 1
@George_Liquor: zacząłbym od tego, że imo poza głową jędraszewskiego i szczególnie durnych prawaków nie ma czegoś takiego jak "ideologia" lgbt, najwyżej "społeczność lgbt". I zgadzam się, żę niektóre lewaki doprowadzają sprawę do absurdu, ale tak samo robią z kwestią np. praw kobiet, czy praw pieszych. Co nie znaczy, że należy wylać dziecko z kąpielą i w ogóle wcale nie walczyć o te prawa.
  • Odpowiedz
@Precypitat podejść to należałoby logicznie, a nie emocjonalnie, ale lewicy często daleko do logiki. Tak jak moja propozycja likwidacji ślubu cywilnego na korzyść związku partnerskiego osób pełnoletnich. I tyle. Nie kombinować tylko upraszczać prawo.
  • Odpowiedz
@Precypitat: Flaga wcale nie jest wystarczająco inkluzywna. Nie uwzględnia na przykład osób neuroatypowych czy ciałopozytywnych. Koniecznie trzeba dodać kolejny trójkącik, bo komuś jest przykro. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie chcący być inkluzywni dla każdego sami nie zauważają, że tak naprawdę dążą do tworzenia grupy ludzi, których nic ze sobą nie łączy. Samo dodanie tych kolorów mających symbolizować czarnoskórych to już komedia. xD
Dowalmy jeszcze z 20 trójkątów
  • Odpowiedz
  • 1
@CzajnikZniszczenia szczerze mówiąc, to trochę beka, w życiu nie pomyślałbym, że czarny i brąz tutaj symbolizują Murzynów, zawsze myślałem, że "bear gays" xD

a co do inkluzywnosci to właśnie to mam na myśli- bardzo ogólna flaga może być symbolem każdego, im wiecej starasz się ja uszczegóławiać, tym więcej grup siła rzeczy sie nie zmieści
  • Odpowiedz