Wpis z mikrobloga

Nie wiem co ludzi tak boli że ich nazwą antysemitami. Właśnie przez lewaków, którzy uważają to za największą potwarz taki ambasadorzyna żydowski tego używa. Wie, że zadziała i połowa ludzi będzie się bała powiedzieć prawdę w obawie przed wyjściem na antysemitę.

Mi nie przeszkadza bycie antysemitką. To komplement jeśli oznacza mówienie prawdy o tym, że izraelici to zbrodniarze wojenni mordujący niewinnych ludzi rakietami.

#izrael #antysemityzm #bekazlewactwa #polityka
WielkiNos - Nie wiem co ludzi tak boli że ich nazwą antysemitami. Właśnie przez lewak...

źródło: temp_file3565647028622095725

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 15
@WielkiNos Mówi się, że kiedy weźmiesz do ręki młotek, każdy problem zaczyna wyglądać jak gwóźdź. A kiedy jesteś Żydem każdy problem staje się antysemicki.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: a kto nie lubi robić z siebie ofiary ? Przecież karta ofiary to taki szach mat
Nawet popatrz na tag przegryw , grożą ci ? Obrażają ? Przecież wystarczy że zaraz doda wpis że chciałaby umrzeć i zaraz go wszyscy klepią po główce
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Wielu ludzi tematem się nie interesuje, ale może gdzieś złapie kawałek newsa, że ambasador Izraela nazywa Polaków antysemitami i uzna to za prawdę. Z dezinformacją i rzucaniem oskarżeń trzeba walczyć, bo kłamstwo powtarzane wystarczającą ilość razy staje się prawdą.
  • Odpowiedz
  • 0
ja jestem antysemitą i jestem z tego dumny. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tak serio, zaraz po Rosji, Izrael to kraj, którym gardzę najbardziej.


@USSCallisto mam tak samo, ale żydów nie lubię bardziej. Zabili więcej dzieci i to gdzieś 1000 razy.
  • Odpowiedz