Wpis z mikrobloga

@Qlfon_: @Brodzacy_w_Zbozowej:

1) jaką byście polecili w cenie 100-130 zł? Czytałem trochę i wychodzi na to, że od tego progu zaczynają się w miarę dobre, które nie zrażą do tego typu golenia.

2) Ile średnio zajmuje golenie całej twarzy w ten sposób?

3) Irytuje was coś w tym?

4) Jak szybko się nauczę golić w ten sposób, by się nie zacinać za często?
@Nikczemny:

1.) Wszystko Gillete, 2-3 ostrza w zupełności wystarczą (będzie taniej nawet niż to co podałeś).

2.) Jeżeli golę się regularnie (codziennie, co 2 dni) to maksymalnie 5 minut i jesteś gładki jak dupa niemowlaka. ;) Jeżeli sobie odpuszczam i chcę się ogolić po kilku dniach to już trochę więcej czasu potrzebuje.

3.) Nic.

4.) To czy się będziesz zacinał czy nie zależy głównie od zarostu. Skoro dopiero się zaczynasz golić
@Nikczemny:

Po pierwsze i przede wszystkim już wspomniałem, że dopiero zaczynam golić się tą metodą, co w praktyce oznacza dla mnie, że golę się maszynką na żyletki, dopiero od kilku tygodni, a do tego średnio raz na 5dni-tydzień (jestem leniem).

1) Niestety, biorąc pod uwagę to co napisałem wyżej nie miałem okazji korzystać ze sprzętu w tej cenie. Dopiero niedawno uświadomiłem sobie, że takie golenie jest dla mnie najlepsze/przyjemniejsze i stwierdziłem,