Wpis z mikrobloga

#famemma patrząc na to zupełnie z boku i na chłodno to gdyby zestawić zachowanie Wardęgi i Boxdela w jednym filmie to bardziej #!$%@? byłby Wardęga. Boxdel wypisywał świńskie rzeczy ale tylko pisał a Wardęga latał po mieście i dotykał losowe laski nie wiedząc ile mają lat
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peszek_leszek: Chyba nikt nikogo nie broni bo nie o to w tym chodzi. No #!$%@? faktem jest, ze kiedyś na serwerach gtasite w MP, na teamspeaku, tak sie po prostu gadało xD ja wiem, że to #!$%@? nie argument ale mam 30 na karku i sam pamiętam jakieś #!$%@? szczeniackie rozmowy o których zapominało sie w momencie wyłączenia kompa. Nie bronie boxdela, #!$%@? na nich wszystkich kładę, ale jak by
  • Odpowiedz
@banan0: filmik wardęgi był publiczny i każdy mógł zareagować jak chciał, a boxdel w prywatach wypisywał obleśne rzeczy do dziewczyn znając wiek, dodatkowo było tego znacznie więcej tylko tak obkręcił, że konkretni świadkowie nie chcą zeznawać
  • Odpowiedz
@ZawalSerca: Ale pisanie o włożeniu penisa do dziewczynki, której wiek zna jest dużo lepsze. Upublicznienie jej pikantnych zdjęć jest lepsze. No błagam... Zwyrol chociaż się z tego wytłumaczył, przeprosił i odpowiedział banicją kilkukrotnie. A Boxdel? Przeprosił tych, których to uraziło...
  • Odpowiedz
anie o włożeniu penisa do dziewczynki, której wiek zna jest dużo lepsze. Up


@peszek_leszek: Też to jest #!$%@? xD Tylko chodzi mi o to, że wardega tak na prawde żadnych konsekwencji w sumie nie poniósł, a baxton...jak jest każdy wie xd i mówie nie jestem fanem żadnego, a jeśli już to bardziej bym stawał za wardegą, ale obiektywnie w tym temacie no drobna niesprawiedliwość bym powiedział xd
  • Odpowiedz
Takie jakie powinien chyba. Jeśli sprawa trafiła do prokuratury, jesli poszli do sądu i sąd powiedział, ze niewinny no to raczej no nie ma kto mu tej kary wymierzyć. Za bycie chamem, prostakiem i stulejarzem nie przybiją mu 5 lat puchy xd Nie wiem jak to finalnie się skończyło, czy juz rozprawa była. Moze wiesz czy juz była? Bo moglo mi coś uciec
  • Odpowiedz