Wpis z mikrobloga

@NieBendePrasowac:

myślałem że ci antynataliści to jakiś zbiorowy trolling czy jakieś nawiązanie/szydera z czegoś, o czym nie wiem.


To, że natalista jest przygłupim ignorantem, któremu nie wychodzi myślenie, to żadna
  • Odpowiedz
@engelsman:

Jakby np. takie sarny [się nie rozmnażały] to już by ich nie było


Logika jasno wskazuje na to, że byłoby to coś znakomitego. Pora to doskonałe rozwiązanie zastosować zarówno u saren, ludzi, jak i reszty czujących
  • Odpowiedz
@efilist: nie wiem czy jesteś w stanie to dostrzec, ale weź sobie sytuację, że ktoś wstawia zrobiony obiad np. gulasz.
Wegeteriański efilist wchodzi cały na biało i zaczyna wyzywać OPa "jesteś agresywnym egoistą, prymitywem który musi zaspokoić swój instynkt agresji byle tylko zaznaczyć dominację nad innymi cierpiącymi istotami. To obrzydliwe, że chwalisz się wzięciem udziału w morderstwie tego zwierzęcia".

Nie odpowiadaj
  • Odpowiedz
@engelsman: Ale kto wtedy was maniaków powstrzyma?

@NieBendePrasowac No ale gdzie byłby błąd? Tak, to okropne że wszechpowszechna/dostępna jest okazja do udziału w maltretacji czujących istot, usadowiona jako część codzienności tak głęboko że nie wymaga to wiele myślenia ani chęci krzywdzenia, jedynie podążania za stadem na zasadzie "wszyscy tak robią".
  • Odpowiedz