Wpis z mikrobloga

Szczur raczej idzie na konto ecipy tak mi sie wydaje, a granat to nie wiem. Może też


@1234rfdcfvghytrewsedrgyj: raczej na pewno też bo przecież jakby chcieli dobrze to nie publikowaliby filmów z otwarcia takich paczek, wtedy nikt by wiecej nie wysyłał trefnych fantów bo by wiedział że i tak z tego nie wstawią filmu

a regularnie publikowane były paczki z gównem i moczem nawet wraz z degustacją
@Ksemidesdelos: Zgoda. Każdy mądry człowiek z internetu nie wspomni, że dostał jakąś nieprzyjemną paczkę/list i to może sprawić, że ktoś kto to wysłał zarzuci temat, bo po #!$%@? wysyłać jak o tym się nie wspomina nawet. Tu jest inaczej, bo K.K. o niczym nie decyduje, a te szuje nie przepuszczą okazji. Moim zdaniem lateksiarze listów nie piszą, bo ich nie było i ludzie świetnie sobie z tym radzili. Paczki to śmierdzi
@1234rfdcfvghytrewsedrgyj: wyobraź sobie, że jesteś tym synem i stary w środku nocy ma dla ciebie bojowe zadanie. Po czym jedziecie do chatki miejscowego wariata i kopiecie grób.
Przecież to zaczyna naprawdę ocierać się o jakiś zakład dla obłąkanych.
Już nawet rozumiem tam raz pójść, z ciekawości czy dla beki, dać mleko śmiesznemu panu z internetu. Ot taka lokalna nietypowa ciekawostka.
Zwłaszcza, że Aron i jego syn geniuszami nie są i taka
Zwłaszcza, że Aron i jego syn geniuszami nie są


@57_bel_air_fan: Aron i dwóch synów geniuszami nie sa, a i żona arona z ktora jest w separacji, a znią mieszka rozumem nie grzeszy. Młodszy z aronem seniorem składali parówki w darze jako zwykli frajerzy, a ten starszy syn już się przewijał. Robił np. za taksówkarza majora gdy stary aron zachlał i nie mogl kierowac.Jest jeszcze brat arona Darek. Sledzi uniwersum, to wiem,