Wpis z mikrobloga

#famemma

Bardziej mi się podoba ofensywna defensywa Baxtona niż postawa smutnego i bitego psa. Przy okazji, ładnie wytyka hipokryzję tym szeryfem Internetu i moralizatorom, że też nie są święci i jak pijawki się zachowują.

Nie wiem kto jest bardziej odklejony-
Baxton jak stracił cierpliwość i ma już w dupie wszystko.

Wardega jak analizuje jakieś wypowiedź, trzyma się jednego tematu i nie widzi w tym nic dziennego, i tego choćby że takie działanie dotyka baxtona .

Czy Natan i te jego farmazony, pierdzielnie, którego się słuchać nie chce. Coś ktoś, gdzieś, kiedyś, poczekajcie , bla bla bla.

Baxton jest jaki jest ale jednak kreatywności internetowej mu nie brakuje, a Ta cała reszta jedzie na gadaniu o sobie i robieniu afer o aferach xd
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
@Asousino hipokryto śmierdzący. Jak nie potrafisz nic mądrego napisać, tylko od początku mnie obrażasz to myślisz, że będę się z tobą pieścić? J na ciebie i ogólnie to wiesz gdzie są drzwi. Nie zagotowałem się tylko szkoda mi czasu na takiego dzieciaka jak ty po tym co wcześniej napisałeś.
  • Odpowiedz
@Wykastro: od razu po matce cisniesz jak ktos sie z tb poprostu jie zgadza a pewnie z wyglądu kolejny kuracyja w realu, jestes petem i nim pozostaniesz, ha tfu na Ciebie
  • Odpowiedz
  • 0
@Endefis jak chcesz się przekonać to dawaj na pw to po 1 po 2 on mnie obraża a nie się nie zgadza. Jeśli chciałby mógłby normalnie powidziec a tego nie zrobił. Skoro tak to nawet mi się nie chce i j mu tę matkę i jego i zwykły kundel do bicia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wykastro Noi w sumie ty tak samo, skoro nie potrafisz nic normalnie napisać to co mam się z tobą pieścić? Wiesz gdzie są drzwi i elo. Ofensywana defensywa, dlatego mi się to też podoba u grubasa, sam też stosuje :)
  • Odpowiedz