Wpis z mikrobloga

Zaraz, czyli to zdjęcie z #!$%@?, wiszącym pampersem nie pochodzi z tego samego dnia, w którym zabierali Knura do szpitala? Jak i dwa pozostałe które ktoś robił z oddali, gdzie knur stał przy stole z zablurowaną gołą dupą?
W sumie na tym zdjęciu osoba w bluzie to chyba Suawek a jego przecież nie było w Białymstoku dzień przed świętami.
A zostało to tak przedstawione przez Olgierda na filmie, jakby to były wszystkie zdjęcia z ostatniego piątku. #kononowicz #szkolna17 #patostreamy
  • 13
  • 1
@NicolasLatifi no tak, ale Olgierdano chwali się tym, że wyróżnia go to, że jego informacje są zawsze w punkcik, rzetelne, sprawdzone, bez cienia manipulacji. A on wrzuca filmik jawnie sugerujący, że te kadry są z dnia gdy knura zabrało pogotowie, więc albo on sam nie wiedział, że to są foty z innego dnia albo wiedział, ale celowo przesdtawił to w taki sposób żeby podbić dramaturgię.
@Alzena: Sprawdziłem ten filmik i przecież w chwili kiedy zdjęcie się pojawia sam Olgierdano mówi "wyglądał Kononowicz tuż przez wizytą MOPRu w taki oto sposób prezentował się Kononowicz". Chodzi o wizytę MOPRu która miała miejsce jakoś tak kilka tygodni temu.

Więc nie wiem, w czym rzecz?
żeby podbić dramaturgię


@Alzena: tak jakby jeszcze trzeba ją podbijać biorąc pod uwagę czym jest od dawna szkolna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Każdego trzeba oceniać sceptycznie, to są ludzie "z internetu", którzy w tym internecie chcą zaistnieć i na tym zarabiać. Jeszcze inna sprawa, że olo mógł mieć nie do końca wiarygodne źródła albo sam nie weryfikował tego głębiej (tylko jak to zrobić?) i wrzucał na gorąco.
  • 1
@Castel-Gandolfo ech, znów to samo? Wy serio macie manię prześladowczą, w każdym widzicie kogoś z mlecznej e-cipy xD mam konto na wykopie od 5 lat? Chyba. I byłam już Sławkiem, Mariolą, kimś tam jeszcze niezliczoną ilość razy xD
  • 0
@NicolasLatifi autentyczności zdjęć nie podważam. Stan knura i jego domu jest tragiczny pod każdym względem. Tylko po prostu ktoś kto firmuje swoją „markę” 100% autentycznością oczekuje się z gruntu znacznie więcej niż od jakiegoś randoma który wrzuciłby fotę np. tu na wykopie.
a ludzie mają to w #!$%@? bo ważniejsze jest to, że kolejny raz potwierdziło się, że nowaki bezczelnie kłamią i szantażują


@Castel-Gandolfo: no ale to wiadomo od dawna i co to ma zmienić? Bo te śmieszne wypierdki jutubowe jak king albo olgierdano mówią, że to przełom xD
Niczego to nie zmieni, służby palcem nie kiwną. Teatrzyk będzie trwał, dopóki knur będzie dychał. Bo nie mówię już o mówieniu czy jakiejkolwiek aktywności.