Wpis z mikrobloga

Michaś znowu nie podumał. Wyprzedził atak na swoją osobę sam się przyznając do ochroniarzy z fame, zleceniach, przekupstwch etc.
Gruby myslał, że dzięki temu wytrąci asa z rękawa Sylwkowi. Jednak Michaś jest amatorem i przedstawiajac tak ten materiał nie odbiło się to większym echem, gdyż napomknął o tych sprawach w swoim 'dwubiegunowym' monologu.

To teraz patrz Baxton co narobiłeś - ludzie skupili się na twojej sentinozie i wyzywaniu biseksa, a nie na czynach które popełniłeś przed i w trakcie Pandory. Wiem, że taki był twój cel. Wiem to. Jednak to nadal Wardęga jest góra i jest o 5 ruchów na szachownicy przed Tobą, bo Druidowi tym filmem otworzyłeś usta - i możliwość stworzenia filmu. Tylko w przeciwieństwie do Ciebie, jego film będzie odpowiednio zamontowany, z odpowiednią narracją i muzyczką, i co NAJWAŻNIEJSZE z głosówkami, filmami i screenami rozmów.

Oj Michaś, Michaś żyłeś z Sylwestrem przez parę miesięcy pod jednym dachem, a wychodzi na to, że ja znam lepiej Wardęgę od Ciebie. Istnieje prawodopodobieństwo, że albo jesteś wyjątkowo głupi, albo masz wyjątkowo głupich doradców. I w sumie z tymi doradcami to by się zgadzało, bo zacząłeś się bratać z ekpią Nitra, którzy nie potrafią zrobić nawet filmu. Leśny Druid jest #!$%@?, a przynajmniej nie przez bandę eba, z którą teraz się trzymasz.

A i jeszcze jedno - ty tymi gadkami o koleżeństwie z Nitro wcale nie wywołujesz u Sylwestera zazdrości - tylko sprawiasz, że Druid brzydzi się tobą coraz bardziej. Bo nie ma tak dwulicowej szui jak ty.

Nitro tobie się w uj dziwię, że pomimo tej akcji zapraszasz Boxdela do siebie do domu i nadal z nim rozmawiasz - chyba masz jakiś syndrom ofiary. Gruby prędzej, czy później się na ciebie #!$%@? i będzie cię nazywał wujkiem Nikosia, tak jak teraz wyzywa 'swojego przyjaciela, ziomka którego traktuje jak brata, wspólnika' - BISEKSEM. Kwestia czasu Nitro i znowu będziesz kręcić młynki na głowie z resztek włosów które masz i zajadać chorą tarczycę McDonaldem o 1 w nocy.

Pozdrawiam @sawardega to prawda zwątpiłam w Ciebie po akcji z powrotem GOATs, jednak wierzę, że był to długo realizowany plan sabotażowy tych degeneratów. Może się łudzę, może tak nie było - ale fakt jest faktem - musiałeś brutalnie mieć zdjęte klapki z oczu.

Michaś Ciebie nie pozdrawiam, Tobie życzę tylko odcięcia od internetu i terapii na oddziale zamkniętym. Sam z siebie się nie zmienisz, a stary Boxdel nigdy nie zniknął - TY PO PROSTU JESTEŚ MITOMAŃSKIM, ZAKOMPLEKSIONYM, OBŚLIZGŁYM PROLEM. (jeśli nie wiesz kto to taki, prol - to się doedukuj - może ta książka, a nie jakieś gówna psychologiczno-socjalne, wskaże ci, w czym tkwiłeś i tkwisz. I nie, nie jesteś dobrym strategiem, dla jasności.).

Coś czuję Michaś, że OLBRZYM wstał ponownie, zbliża się i przyjdzie szybciej niż sądzisz

P.S. Na twoim miejscu obawiałabym się Natanka, bo chyba może coś jednak na Ciebie mieć. Tym bardziej, że sam Wardęga mówił o tym, że w swoich filmikach na Ciebie i Twoją obłudę Natan nie skłamał i duuuuużo wie.

#famemma
LadyRaspberry - Michaś znowu nie podumał. Wyprzedził atak na swoją osobę sam się przy...

źródło: temp_file81404193991086692

Pobierz
  • 11